FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i polskim, oferującym najwyższej jakości, odkrywcze akcesoria budowlane oraz meblowe. Ponadto firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką homogeniczność struktury detalu. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem proponuje rozwiązania sprawdzające się w wielu położeniach i gwarantujące optymalną wygodę i poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania. https://fam-to.pl/pl/9676-2/

Jednym z pionierskich produktów, cieszących się olbrzymią popularnością nie jedynie w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz skorzystaniem najnowszej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej wyjątkowość bazuje na dodaniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej potężne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna zostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa wykorzystywane jest przede wszystkim w branży meblowej, głównie w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną i żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą efektywne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia bakterii gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego rodzaju alg oraz grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł własne przeznaczenie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych każdego dnia przez pokaźne ilości pracobiorców czy Klientów. Co istotniejsze, na stronie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszystkie szczegółowe informacje oraz skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią prezentującym szeroką ofertę. Produkt wymieniony powyżej jest godzien uwagi firm, które stawiają na odkrywcze rozwiązania, bezpieczeństwo oraz odporność.

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Wojtkowiak | 2020-10-06

    Później zawołał Hanię o łapę, dotrwał zbyty z szczęśliwością a po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd złapał bazę w Klamrze Kolegialnym Wojska Własnego.