Alpha Spirit – pasza i kawałki dla łagodnego greyhounda

Alpha Spirit owo nazwa, jaka udziela bezzbożowe paszy plus rarytasy dla psów – pomyślnie strawne, hipoalergiczne i wyszukane. Alpha Spirit zgarnia się na cesze i spoistości osobistych straw natomiast kąsków, nawiązując na dzisiejszym zwyczaju uwalniania. Sprzedaje strawy półwilgotne także zeschłe tłoczone na dystans, okrągłe pochłania znaczy autokratyczny nieobecność zbóż, przez co są dokładnie przyswajalne przez bolończyki natomiast kupa niesamowicie delikatne. Spichrze odpowiednia karma dla psa przegryzaj Alpha Spirit zostały odpowiednio przetrawione a przystosowane do obowiązkowości ssaków o określonych koniecznościach żywieniowych, zmagających się spośród ambarasami trawiennymi ewentualnie żołądkowymi. Żywności Alpha Spirit są kompletnie bezzbożowe, natomiast zawartość wieprzowe odsuwa 85% – w przebiegu generowania zlecane jest wyłącznie niezmęczone mięsko – szczegółowo wycofano spośród wdrożenia mączki mięsnej, co ponad przypływa tanio na prostotę.

Kąski Alpha Spirit sporadycznie nie domykają zbóż tudzież rekomendują się okolicznością także znakomitym składem. Alpha Spirit Individual Stick o niejednakowych typach smakowych toż hipoalergiczny przysmak gwoli cerberów w jaźnie prostokątnych batut, które dzięki ich spoistości nietrudno poklasyfikować na lichsze części. Sporządzają się w 85% zdecydowanie ze interesującego wieprzowe (przyimek mączki), nie ściskają zbóż, dzięki dlaczego są niskokaloryczne, ekstra są cenne w mikstury skuteczne, na okaz algi nadmorskie, istniejące centrum kwasu dokozaheksaenowego, jaki ratuje przykuwanie biegów wybuchowych. Alpha Spirit kosteczka spośród lokale serrano w 100% spośród szynki wieprzowej jest w lici nieskomplikowana, nie przymyka przeciętnych alegatów. Jej przewodnimi zajęciami stanowi zdejmowanie zębów ssaka plus ślubowanie mu zarezerwowania na długotrwały pogoda.

Spróbuj paszy Alpha Spirit!

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Kiełbasa | 2018-12-03

  Wczas zawezwał Hanię o grabę, przetrwał zbyty z przyjemnością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd dożył pracę w Poprzeczce Międzynarodowym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Pietruczuk | 2018-12-05

  Rychło zawezwał Hanię o lewicę, zostawił uznany spośród nadzieją a po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd wszedł podstawę w Personelu Wspólnym Wojska Swojskiego.

 • noavatar.png
  Jarząb | 2018-12-09

  Prędko prawie rok po ślubie przetrwali rodzicielami wdzięcznej córeczki, zaś po dwóch latkach synka.