Reklama
  • Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 (14:00)

    Na Wspólnej . Zniszczysz sobie życie!

Robert znów sięgnie po alkohol. Czy przez nałóg straci syna? Porywacze Wiktorka otrzymają okup, ale chłopiec i tak nie wróci do domu. Zaś Ziębowa zostanie okradziona.

Reklama

Po śmierci przyjaciela policjant (Dariusz Wnuk) upije się i zapomni, że tego samego dnia ma go odwiedzić pracownica opieki społecznej. Kobieta oceni, czy Tadeusiak jest w stanie zajmować się swoim dzieckiem (Miłosz Kwiecień).

Na szczęście jako pierwsza w mieszkaniu Roberta pojawi się Weronika (Renata Dancewicz). Prawniczka postara się, by jej klient wytrzeźwiał przed oficjalną wizytą. Jeśli urzędniczka będzie miała do niego jakieś zastrzeżenia, Tadeusiak może już nigdy więcej nie zobaczyć Stasia.

Maks (Adam Fidusiewicz) musi też walczyć o odzyskanie syna

Razem z Iloną (Anna Samusionek) uzbiera żądaną przez porywacza (Bartosz Turzyński) kwotę i stawi się na miejscu z okupem wyznaczonym przez Klaudiusza.

W momencie, gdy mężczyzna przejmie paczkę z pieniędzmi, zostanie pojmany przez policję. Niestety, Wiktorka (Mateusz Łukawski) nadal nie uda się odnaleźć. Wcześniej chora psychicznie Teresa (Kamila Salwerowicz) zabrała chłopca z mieszkania partnera i wyjechała w nieznanym kierunku...

Za to Maria (Bożena Dykiel) sama na siebie sprowadzi kłopoty. Podczas zakupów zauważy, że młody chłopak źle traktuje swoją partnerkę. Ziębowa natychmiast zainterweniuje.

Kiedy w awanturze wesprze ją obcy przechodzień, zrobi się spore zamieszanie. Dopiero po powrocie do domu kobieta zorientuje się, że ją okradziono, a cała sytuacja najprawdopodobniej została zaaranżowana...

Czy ta nauczka powstrzyma Marię przed angażowaniem się w sprawy obcych ludzi? Raczej nie można na to liczyć.

Również Michał (Robert Kudelski) wierzy, że warto brać sprawy w swoje ręce. Nie zamierza odpuścić – planuje zemścić się na oprawcy (Mirosław Baka), który katował go w domu dziecka. Sprawę ułatwi mu żona Janusza (Marzena Bergmann). Magda zjawi się w domu Brzozowskiego i wprost zapyta o przeszłość swojego męża. Gdy usłyszy, w jaki sposób dręczył swoich podopiecznych, natychmiast zabierze dzieci i wyprowadzi się z mieszkania.

Tłumaczenia i prośby Szymaniaka nie zmienią podjętej przez nią decyzji. W tym samym czasie Basia (Grażyna Wolszczak) będzie musiała stawić czoła Malewiczowi (Rafał Gerlach). Odrzucony adorator postanowi się na niej dotkliwie zemścić. W tym celu wykorzysta łączące ich zależności służbowe – chce doprowadzić do jej zwolnienia.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.