Reklama
  • Wtorek, 12 lipca 2016 (14:00)

    Na Wspólnej. Zaręczyny i próba pacyfikacji

Roman wreszcie zrozumie, jaki jest jedyny słuszny sposób, by raz na zawsze rozwiać wątpliwości Honoraty. Chodzi oczywiście o ślub. A ukochana od razu przyklaśnie jego pomysłowi. Tymczasem Agnieszka spędzi uroczy wieczór z Darkiem, a Basię zacznie adorować szef, co nie spodoba się Kubie.

Reklama

Czara goryczy się przeleje. Jednak o dziwo, wyniknie z tego coś dobrego! Otóż Roman (Waldemar Obłoza) totalnie się pogubi w relacjach z Honoratą (Aleksandra Konieczna), która nie może mu zapomnieć sanatoryjnych wybryków. W akcie desperacji poprosi więc o radę Martę (Joanna Jabłczyńska).

Córka da mu tylko jedną wskazówkę – żeby zaczął kierować się sercem. Po tych słowach Hoffer poczuje się jeszcze bardziej skołowany. I wtedy z pomocą niespodziewanie pospieszy mu Ksawery (Maciej Poppe). Za sprawą wnuka mężczyzna postanowi oświadczyć się ukochanej. Padnie przed nią na kolana, wręczy pierścionek i poprosi o rękę.

Początkowo zdumiona Leśniewska niemal natychmiast odpowie: „tak!”

Uczuciowe komplikacje czekają również Agnieszkę i Basię (Katarzyna Walter, Grażyna Wolszczak). Pierwsza z nich wybierze się na Bal Prawnika. Wypadek losowy sprawi, że Rafał (Lech Mackiewicz) nie będzie mógł jej towarzyszyć.

Przed wejściem kobieta spotka Darka (Michał Mikołaj czak) i to właśnie w jego towarzystwie uda się na imprezę. A następnego dnia w kancelarii zaczną się plotki. Olszewska zostanie bowiem oskarżona o romans z młodym aplikantem! Brzozowską odwiedzi zaś jej szef, Malewicz (Rafał Gerlach), i od razu zaznaczy, że powodem tej wizyty nie są tylko sprawy zawodowe.

Kuba (Kacper Łukasiewicz) postanowi pokrzyżować szyki natrętnemu wielbicielowi mamy. Gdy Basia wybierze się z nim na obiad, zadzwoni i skłamie, że powinna natychmiast wracać do domu, bo panowie z elektrowni chcą odciąć prąd. Z kolei Monika (Sylwia Gliwa) zacznie pracę w domu spokojnej starości.

Pod jej opiekę trafi pan Stanisław (Wojciech Pokora). Szybko wyjdzie na jaw, że starszy, zgorzkniały mężczyzna potrafi być bardzo zgryźliwy. Senatorowa zrozumie, iż czeka ją trudna przeprawa. W panikę wpadnie dopiero, kiedy podczas spaceru Stanisław nagle zniknie.

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.