Reklama
  • Czwartek, 4 lutego 2016 (15:00)

    Na Wspólnej. Wspólna noc Kingi i Michała

Po udanych urodzinach Ignasia byli małżonkowie poddadzą się miłosnemu uniesieniu. Jak to wpłynie na ich relacje?

Reklama

Brzozowscy (Robert Kudelski i Ilona Wrońska) nie będą mogli porozumieć się w sprawie urodzin swojego synka Ignasia (Bartek Kaszuba). Na tym tle dojdzie między nimi do bardzo ostrej i nieprzyjemnej kłótni.

Na domiar złego jej świadkami będą Ignaś i jego koledzy z klasy! Chłopcu zrobi się z tego powodu bardzo przykro. Nie dość, że rodzice rozstali się, to jeszcze przynoszą mu taki wstyd! Będzie smutny i rozżalony.

Urodziny z mamą i tatą

Do tego stopnia, że wieczorem Ignaś wyzna mamie, że nie chce żadnych urodzin. I nawet nie musi dostawać prezentów! Pragnie tylko, żeby mógł spędzić swoje święto z mamą i tatą. Wspólnie. I jeszcze, żeby rodzicom udało się nie pokłócić tego dnia. Żeby było spokojnie i miło. Jak dawniej, kiedy wszyscy mieszkali razem i byli szczęśliwi.

Wyznanie syna zszokuje Brzozowską, która nie omieszka przekazać Michałowi informacji o największym pragnieniu syna. Brzozowski też weźmie to sobie do serca.

Po głębszym namyśle zdecyduje się wyprawić urodziny Ignasia wspólnie z Kingą w barze Marii i Włodka Ziębów (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz).

Zazdrość kochanki

Tyle że nie spodoba się to jego obecnej partnerce Julii (Katarzyna Kołeczek), której intuicja podpowie, że cała ta sytuacja może obrócić się przeciwko niej. Ona wiąże z nim poważne plany na wspólną przyszłość, a on spędza czas ze swoją byłą!

Dlatego Julia nawet nie spróbuje ukryć przed ukochanym faktu, że jest o niego zazdrosna. Brzozowski zacznie ją uspokajać. Stwierdzi, że nie musi niczego obawiać się z jego strony.

– Na pewno nie wytnę ci żadnego numeru – obieca kochance Michał. – Musisz zrozumieć, że te urodziny są bardzo ważne dla mojego syna. Podczas przyjęcia Ignaś będzie bardzo szczęśliwy i rozpromieniony. W prezencie dostanie wymarzoną deskorolkę. Kinga i Michał od razu zauważą, że uśmiech nie schodzi z jego twarzy. A on po prostu ucieszy się, że znów ma mamę i tatę obok siebie!

Dobry nastrój udzieli się też Michałowi. Z rozrzewnieniem zaczną wspominać różne zabawne momenty z przeszłości, które wspólnie przeżyli. Gdy zmęczony Ignaś pójdzie spać, Brzozowski rzuci się na Kingę i zacznie ją namiętnie całować! Ona będzie przez chwilę się wzbraniać, ale w końcu ulegnie miłym pieszczotom.

Następnego dnia Brzozowski od rana będzie mocno rozkojarzony. Zauważy to Julia i zapyta, czy poprzedniego wieczora wydarzyło się coś, o czym powinna wiedzieć. Michał wytłumaczy swoje zachowanie kłopotami w pracy.

Absolutnie nie przyzna się Julii do tego, że ją zdradził. A gdy po południu spotka się z Kingą, oboje będą wyraźnie skrępowani. Brzozowski poprosi byłą żonę, żeby ich wczorajsze miłosne uniesienia oboje puścili w niepamięć. Kinga zgodzi się z nim w tej kwestii, lecz gdy wieczorem wróci do domu, rozpłacze się...

a.im.

Świat Seriali
Więcej na temat:king | Robert Kudelski | Julia | julia | Julia | Julia | Ona | O.N.A. | urodziny | noc | pragnie

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.