Reklama
  • Poniedziałek, 28 grudnia 2015 (14:00)

    Na Wspólnej. Weronika przejmuje sprawę Solskiej

Roztocka postanowi stawić czoła paraliżującemu smutkowi. Przejmie więc sprawę Solskiej.

Reklama

Przyjaciele i najbliżsi Weroniki (Renata Dancewicz) będą pewni, że kobieta pogrąży się w totalnej rozpaczy po śmierci Roztockiego (Zbigniew Stryj). Albo co gorsza, wpadnie w depresję. Ku ich zaskoczeniu wdowa okaże się nader silna.

Zdaje sobie przecież sprawę, że musi otoczyć opieką i czułością Antosię i Kacperka (Gabrysia Jeżółkowska, Jakub Koba). Kiedy Kamil (Kazimierz Mazur) zaproponu je jej leki na uspokojenie, odmówi.

W dniu zbliżającego się pogrzebu nie będzie w stanie opanować łez, a po powrocie do domu załamana zacznie wydzwaniać do męża, by usłyszeć jego głos nagrany na automatycznej sekretarce. A wkrótce znajdzie sobie kolejną motywację do działania.

Wróci bowiem do pracy i zajmie się sprawą rozwodową Solskiej (Aleksandra Justa).

Zuzę (Małgorzata Socha) czeka zaś próba sił. Dosłownie w ostatniej chwili zadzwoni do niej agentka z propozycją, by wzięła udział w castingu do reklamy biżuterii.

Hofferowa będzie pewna, że wypadła przed obiektywem o wiele gorzej niż profesjonalna modelka, Magda (w tej roli Natalia Klimas). Ale zleceniodawca w końcu wybierze właśnie ją! Konkurentka postanowi się zemścić.

MP

Kurier TV

Zobacz również

  • Błażej wda się w romans z dwiema siostrami Zimińskimi jednocześnie, Andrzej ponownie się ożeni, a Kacper będzie udawał miłość do Agaty... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.