Reklama
  • Wtorek, 2 sierpnia 2016 (11:05)

    Na Wspólnej. Uczucie nie wybiera...

Choć Agnieszkę i Darka dzieli spora różnica wieku, to połączy ich romans. Zresztą nie tylko ich. Weronika także zainteresuje się pewnym mężczyzną. Za to Kalina złamie serce Norbertowi.

Reklama

OIszewska (Katarzyna Walter) zwierzy się przyjaciółce (Ewa Gawryluk), że zakochała się w dwudziestoparoletnim stażyście (Michał Mikołajczyk). – Po raz pierwszy od dłuższego czasu ktoś mnie adoruje i sprawia, że znowu czuję się kobietą – powie. I choć wyznanie sprawi jej ulgę, to jednocześnie prawniczka podejmie decyzję o zerwaniu z Darkiem. Zasugeruje młodemu adwokatowi, by zmienił pracę – przeniósł się do prestiżowej kancelarii jej znajomego.

W odpowiedzi Żbik weźmie ją w ramiona i namiętnie pocałuje. Możemy zdradzić, że na tym się nie skończy. Agnieszka spędzi z nim noc. Już następnego dnia będzie bardzo żałowała tego porywu namiętności. Obwieści stażyście, że muszą natychmiast zakończyć romans.

Przez przelotną miłostkę nie zamierza zniszczyć swojego związku z Rafałem (Lech Mackiewicz). Postawi Darkowi ultimatum: albo on sam odejdzie do innej firmy, albo ona go wyrzuci. Żbik ma jednak inne plany. Będzie walczył o Olszewską!

W tym samym czasie wspólniczka Agnieszki (Renata Dan cewicz) zacznie się coraz mocniej angażować w problemy swojego klienta (Dariusz Wnuk). Pomoże mu nawet w sprawie, którą nie powinna się zajmować. Gdy Robert bez wiedzy byłej żony (Gabriela Frycz) zabierze syna ze szkoły, Roztocka uprosi kobietę, by ta nie zawiadamiała o tym zdarzeniu sądu. Jednocześnie spotka się z Tadeusiakiem, by go przestrzec przed tego typu działaniami.

Policjant wda się z Weroniką w dyskusję. Ku swojemu zdziwieniu oboje odkryją, że podobnie patrzą na wiele rzeczy. Wkrótce prawniczka i Robert bardzo się do siebie zbliżą. Jednak czy uda im się stworzyć szczęśliwy związek? Miłosne rozczarowanie czeka za to Norberta (Michał Malinowski).

Kiedy grafik zacznie szukać mieszkania dla siebie i Kaliny (Karolina Nowakowska), dowie się, że ukochana pogodziła się z mężem i wyjeżdża z nim do Gdyni. Co gorsza, kobieta nawet się z nim nie pożegna. Zostawi tylko list, w którym go przeprosi i... wyzna miłość.

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.