Reklama
  • Środa, 17 sierpnia 2016 (08:00)

    Na Wspólnej. To Teresa porwała Wiktorka!

Wyjdzie na jaw, że w uprowadzeniu synka Ilony i Maksa maczała palce jego opiekunka! Na razie nie dowiemy się jednak, jakie motywy nią kierują i czy chłopcu zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

Dramat Zdybickiej i Brzozows kiego (Anna Samusionek, Adam Fidusiewicz) trwa. Policjantom nadal nie udało się wpaść na trop przestępców, którzy porwali Wiktorka (Mateusz Łukawski).

Co gorsza, podczas wizyty na komisariacie Maks dowie się, że sprawy poszukiwania zaginionych dzieci poniżej drugiego roku życia należą do wyjątkowo skomplikowanych. Funkcjonariusze poproszą też, by zrozpaczeni rodzice postarali się trzymać emocje na wodzy i przypadkiem nie utrudniali śledztwa.

W akcie desperacji Ilona zgłosi się po pomoc do jasnowidza. Ten stwierdzi, że chłopiec żyje i jest gdzieś niedaleko. Niestety, nie będzie w stanie podać żadnych konkretów.

Następnego dnia Zdybicka spotka się z Teresą (Kamila Salwerowicz). Zacznie naciskać, by opiekunka raz jeszcze przypomniała sobie każdą sekundę z dnia porwania Wiktorka. Kobieta oznajmi, że opowiedziała już wszystko podczas przesłuchania.

Gdy Ilona będzie drążyła temat, stanie się nerwowa i szybko zakończy rozmowę. Chwilę później wyjdzie na jaw, że to właśnie ona współpracuje z mężczyzną, który więzi malca. Ale o tym dowiedzą się tylko widzowie...

Natomiast Smolnemu (Łukasz Konopka) wreszcie uda się zdemaskować Adriana (Piotr Jankowski), który podrzucił Basi (Grażyna Wolszczak) jego zmontowane, kompromitujące zdjęcia. Zszokowana Brzozowska przeprosi męża za to, że nie dawała wiary jego zapewnieniom.

Mimo to postawi Krzysztofowi pewien warunek: będzie mógł wrócić do domu, jeśli przestanie pałać chęcią zemsty na Baliszewskim.

W dniu urodzin pana Stanisława (Wojciech Pokora) Monika (Sylwia Gliwa) zadzwoni z kolei do jego córki i ponownie zacznie ją namawiać, by odwiedziła ojca. Kobieta stanowczo odmówi. Wtedy Maria (Bożena Dykiel) zaproponuje, żeby córka wyprawiła Niemirowiczowi przyjęcie w barze.

Ta inicjatywa nie przypadnie do gustu jubilatowi, który nie będzie nawet chciał przyjąć od Cieślikowej prezentu – karnetu na przegląd filmów francuskich. Ostatecznie ulegnie namowom opiekunki i wybierze się do Ziębów, którzy wyprawią na jego cześć imprezę z prawdziwego zdarzenia.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.