Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Na Wspólnej. Test ciążowy

Szulc z dumą zaprezentuje żonie i córce swój nowy nabytek. A Damian z zazdrością wyzna, że od dawna marzył o takiej maszynie.

Żaneta (Anna Guzik-Tylka ) i Wojtek (Wojciech Błach) od dawna niczego tak bardzo nie pragną jak powiększenia rodziny. Razem wychowują wprawdzie Manię (Zuzanna Kaszuba), z małżeństwa Szulcowej z Grzegorzem Ziębą (Leszek Lichota), ale chcieliby mieć jeszcze wspólne potomstwo.

Ich plany nie będą się uśmiechać Mani. Rezolutna dziewczynka na osobności zwierzy się swojej mamie, że, owszem, chciałaby mieć rodzeństwo, ale tylko... starsze od siebie. Najchętniej braciszka. Gdy usłyszy, że jest to niemożliwe, zgodzi się, żeby mama i tata postarali się o dzidziusia.

Reklama

Niestety, Żaneta przeżyje zawód, kiedy wynik testu ciążowego okaże się ujemny. Wojtek przytuli żonę i zapewni ją, że na pewno doczekają się potomka. A kiedy im się urodzi, będą potrzebowali więcej pieniędzy. Dlatego postanowił rozszerzyć działalność i zacząć dawać lekcje jazdy na motocyklu, do czego potrzebny mu własny motor, by się podszkolić. Szulcowa, zachwycona, że mąż tak troszczy się o rodzinę, bez trudu da się przekonać.

Kiedy jednak Wojtek napomknie o motocyklu Mira (Marcin Przybylski), Żaneta od razu zorientuje się, że wszystko to był tylko fortel, by dostać pozwolenie na kupno wymarzonej zabawki. Z udawanym oburzeniem oznajmi, że wkrótce będą mieli dziecko i nie mogą wyrzucać pieniędzy w błoto. W rzeczywistości nie sprzeciwi się mężowi.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.