Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Na Wspólnej. Ślub Honoraty i Romana

Po wielu perypetiach i burzliwym narzeczeństwie Honorata i Roman przysięgną sobie dozgonną miłość i wierność!

Reklama

Gdy Hoffer przywiezie świeżo upieczoną żonę do domu weselnego, wzruszona Leśniewska podziękuje mu, że wyprawił ślub, o jakim zawsze marzyła. Ich wesele stanie się pretekstem do paru zaskakujących zwrotów akcji.

Straszny gnojek

Tuż przed pojawieniem się państwa młodych Ola (Marta Wierzbicka) i Błażej (Kuba Świderski) będą przechadzać się po ogrodzie wokół lokalu. Rybiński stanie jak wryty, gdy nagle pojawi się... Gosia (Anna Kerth). Młoda Zimińska przedstawi ukochanemu swoją siostrę. Zdziwi się na wieść, że poznali się już wcześniej, i że to właśnie Gosia była tą dziewczyną, z którą Błażej ratował psa.

Ola zacznie wypytywać siostrę o chłopaka, z którym ostatnio się spotykała. Starsza Zimińska, wymownie spoglądając na Błażeja, stwierdzi, że jej znajomy okazał się strasznym gnojkiem, niewartym tego, by o nim mówić.

Na osobności Gosia uświadomi mu, że gdyby wiedziała o tym, że jest z kimś związany, nigdy nie poszłaby z nim do łóżka. Chłopakowi także zrobi się przykro. Zwróci Gosi uwagę, że od pierwszej chwili coś między nimi zaiskrzyło i jego szczerość zapewne nic by nie zmieniła.

Zdobyć ośmiotysięcznik

Agnieszka (Katarzyna Walter) zjawi się sama na ślubie przyjaciół. Zapytana o Rafała (Lech Mackiewicz), bez ogródek oznajmi Ewie (Ewa Gawryluk), że się rozstali.

Po chwili dostanie SMS od Darka (Michał Mikołajczak) z prośbą, żeby nie zabawiła na imprezie zbyt długo i szybko wracała do niego. Olszewska zaproponuje Ewie i Radkowi (Piotr Michalski), żeby odwiedzili ją w mieszkaniu, które właśnie wynajęła. Zmieszany Radek stwierdzi, że planuje wyprawę i prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać z zaproszenia.

Ewa będzie zła, że dopiero teraz dowiaduje się o planach ukochanego. Na osobności zrobi mu wymówki, że nie liczy się z jej zdaniem i chce ryzykować życie, zdobywając kolejny ośmiotysięcznik.

Oświadczyny bez „tak”

Mowę na cześć państwa młodych wygłosi Olaf (Maciej Brzoska). Na koniec pięknego przemówienia nieoczekiwanie uklęknie przed Martą (Joanna Jabłczyńska) i oświadczy się jej. Konarska, zaskoczona i zmieszana, nie da mu odpowiedzi. Oznajmi, że bohaterami dzisiejszej uroczystości są jej ojciec i Honorata i to na nich powinno się skupiać zainteresowanie gości. Zgnębiony Olaf wyjdzie do ogrodu...

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.