Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Romans Agnieszki

Olszewska niczym pensjonarka zakocha się w stażyście. Nie tylko zdradzi z nim wieloletniego partnera Rafała, ale wda się w regularny romans.

Reklama

Agnieszka (Katarzyna Walter) nie będzie zachwycona tym, że musi codziennie obcować z Darkiem (Michał Mikołajczyk). Postanowi traktować go bardzo chłodno i nieuprzejmie. A on – jak przed wybuchem namiętności między nimi – będzie starał się być jak najbardziej pomocny.

Nie ma nic złego

Olszewska zwierzy się Ewie (Ewa Gawryluk), że zadurzyła się w dwudziestoparoletnim stażyście. – Jest mi głupio, że do tego stopnia uległam jego czarowi – wyzna. – Inna sprawa, że po raz pierwszy od długiego czasu jakiś mężczyzna adoruje mnie i sprawia, że znowu czuję się kobietą. Nie czekając na opinię przyjaciółki, dojdzie do wniosku, że... właściwie nie ma nic złego w jej relacji z Darkiem.

Pójdą na całość

Tymczasem Rafał (Lech Mackiewicz) nieoczekiwanie zjawi się w kancelarii. Wyjaśni ukochanej, że wraca akurat od mamy i postanowił zabrać ją do domu. Zmieszana Olszewska stwierdzi, że ma jeszcze trochę pracy. Po chwili przyjdzie Darek. Agnieszka przedstawi sobie panów. Rafał podziękuje Darkowi, że godnie zastąpił go podczas balu prawnika.

Wyjawi mu, że Agnieszka nie może się go nachwalić. Jakiś czas później Olszewska wkroczy do pokoju Darka i oznajmi mu, że może w każdej chwili zacząć pracę w kancelarii jej znajomego. Żbik zapyta ją, czy na pewno tego chce. Nie czekając na odpowiedź, weźmie prawniczkę w ramiona i namiętnie ją pocałuje. Olszewska podda się jego pieszczotom...

Rafał zdziwi się, kiedy wczesnym rankiem zastanie partnerkę ubraną i gotową do wyjścia. Zmartwi się, że za dużo pracuje i dlatego ma kłopoty ze snem. Olszewska, zatopiona we wspomnieniach wczorajszego seksu z Darkiem, nie zwróci uwagi na jego słowa i rzuci tylko, że śpieszy się do kancelarii.

Odrzucone ultimatum

Żbik poprosi Agnieszkę o rozmowę. Olszewska, chłodna i nieprzystępna, wymówi się nawałem pracy. Potem obwieści stażyście, że to, co się stało wczoraj, nie może się więcej powtórzyć. Nie zamierza stawiać na szali swojej reputacji i niszczyć długoletniego związku z Rafałem dla przelotnego romansu z dużo młodszym mężczyzną.

Postawi sprawę jasno: albo Darek dobrowolnie odejdzie do innej kancelarii, albo ona go wyrzuci. Lecz chłopak nie odpuści. Zapewni Agnieszkę, że nie jest dla niego trampoliną do kariery. Gdyby tak było, bez wahania zgodziłby się pracować w kancelarii Głogowskiego, która daje większe możliwości. – Rozumiem twoje motywy i szanuję je, ale uważam, że czasami trzeba pomyśleć o własnym szczęściu, a nie oglądać się na to, co powiedzą inni – oznajmi.

Rozterki serca

Po pracy Żbik zaczeka przed kancelarią na Olszewską. Gdy kobieta w końcu wyjdzie, zjawi się Weronika (Renata Dancewicz) z informacją, że trzeba pilnie napisać odwołanie dla jednego z klientów. Agnieszka zgodzi się jej pomóc. Zrezygnowany Darek wsiądzie do auta i odjedzie do domu. A Rafał, widząc wieczorem ślęczącą nad papierami ukochaną, z czułością przysiądzie się do niej i zrobi odprężający masaż. Olszewska będzie wzruszona tym gestem…

Świat Seriali

Zobacz również

  • Błażej ani na moment nie potrafi przestać myśleć o Gosi. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że Ola jest bardzo mocno zaangażowana w ich związek. Postanawia więc odwiedzić starszą Zimińską i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.