Reklama
  • Wtorek, 28 czerwca 2016 (15:36)

    Na Wspólnej. Randki Maksa z Miśką

Spotkana u Filipa (Marcin Chochlew) Miśka (Sylwia Boroń) bez reszty rozkocha w sobie Maksa (Adam Fidusiewicz).

Brzozowski i Konarski studiowali z Jarecką na tym samym roku w Akademii Sztuk Pięknych. Po obronie dyplomu Miśka wyjechała do Berlina, gdzie miała swoją wystawę. Filip przypomni Maksowi, że on i Jarecka zawsze ze sobą sympatyzowali i podobali się sobie.

Po latach jej uwadze nie ujdzie fakt, że Brzozowski zmężniał i wyprzystojniał. Wielkie wrażenie wywrze na niej także informacja, że Maks wkrótce otworzy galerię.

Reklama

Odmówi Ilonie

Przypomnijmy, że niedawno Maks definitywnie zakończył swój związek z Iloną Zdybicką (Anna Samusionek), matką ich wspólnego syna Wiktora. Odmówi jej rodzinnego wyjazdu nad morze, wymawiając się brakiem czasu. Znajdzie go natomiast na randki z Miśką.

Gdy któregoś dnia dziewczyna zadzwoni do niego, zaprosi ją do swojego mieszkania.

Poniosła go wyobraźnia

Kiedy Jarecka zjawi się u Maksa, zauważy sztalugę z niedokończonym obrazem. Będzie zaskoczona, gdy zorientuje się, że to jej akt. Patrząc na bujne piersi namalowanej kobiety, ze śmiechem stwierdzi, że artystę trochę poniosła wyobraźnia i mógłby się rozczarować, widząc, jak naprawdę wygląda jego modelka.

Brzozowski odpowie, że nie ma nic przeciwko temu, żeby się o tym przekonać. Efekt? Para spędzi razem upojne popołudnie. Pierwsze, ale nie ostatnie...

A.IM.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.