Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Na Wspólnej. Rafała dowiaduje się o romansie Agnieszki

Tego dnia Weronika (Renata Dancewicz) zastanie w kancelarii Darka (Michał Mikołajczak) czekającego na przyjście Agnieszki (Katarzyna Walter). Nie przyjmie go zbyt serdecznie. Stwierdzi wprost, że jej przyjaciółka marnuje sobie życie, wdając się w beznadziejny romans z tak młodym mężczyzną, który, w przeciwieństwie do niej, nie ma zobowiązań i w każdej chwili może odejść, zostawiając ją samą.

Żbik zapewni, że ma wobec kochanki poważne zamiary. Po chwili zjawi się Olszewska i zauważy, że między jej kochankiem a przyjaciółką doszło do scysji. Weronika z sarkazmem rzuci, że Darek na pewno jej wszystko opowie.

Reklama

Kochankowie wyjdą razem na lunch. Los sprawi, że w drodze do restauracji zauważy ich Rafał (Lech Mackiewicz). Sobczak przeżyje szok, widząc, jak jego ukochana obściskuje się z Darkiem. Zadzwoni później do Agnieszki i zaproponuje, żeby zjedli razem obiad. Prawniczka skłamie, że jest właśnie na spotkaniu z klientem.

Gdy Olszewska wróci do domu późnym wieczorem, od progu poskarży się, że miała ciężki dzień. Będzie zaskoczona, kiedy zobaczy elegancko nakryty stół, który przygotował Sobczak.

Olszewska wykręci się od posiłku, twierdząc że jest zmęczona. W tym momencie Rafał bez żadnych wstępów wypali, że wie o jej romansie...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.