Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Na Wspólnej. Prywatna rekrutacja

Nicole i Mikołaj udają na pokaz przykładne małżeństwo, choć od dawna nie są już razem.

Reklama

Podczas rodzinnego spotkania Zuza (Małgorzata Socha) zacznie wypytywać młodych Leśniewskich (Maria Niklińska i Krzysztof Wieszczek), jak było na wakacjach w Hiszpanii. Nicole odpowie jej dość wymijająco. Po wyjściu od rodziców Mikołaj podziękuje żonie, że zdecydowała się mu towarzyszyć. Doda, że za parę dni przyjdzie do niej po synka.

Małżonkowie rozejdą się w ponurych nastrojach… Po tej wizycie Honorata (Aleksandra Konieczna) zacznie podejrzewać, że w życiu Mikołaja wydarzyło się coś złego. Zorientuje się bowiem, że Nicole nic nie wie o jej weselnych planach z Romanem (Waldemar Obłoza) ani, co dzieje się w życiu rodziny. Dlaczego Mikołaj i Nicole ukrywają przed najbliższymi, że się rozstali i nie są już razem?

Na polecenie nowej szefowej (Monika Buchowiec) Eliza (Katarzyna Chorzępa) zacznie przeglądać podania kandydatów do pracy w firmie. Podczas rekrutacji nowych pracowników dojdzie do wniosku, że nie zgłosiła się ani jedna sensowna osoba. Nie będzie mogła zrozumieć, czemu nikomu nie zależy na ciekawej i dobrze płatnej pracy.

W domu Jarek (Wojciech Rotowski) nieoczekiwanie stwierdzi, że sam bardzo chętnie zatrudniłby się na takiej posadzie. Eliza uzna, że to bardzo dobry pomysł i oz- najmi Bergowi, że nikt w firmie nie musi wiedzieć, że jest jej chłopakiem…

– Przygotuję cię do rozmowy kwalifikacyjnej – zaproponuje. – Musisz wykuć na blachę odpowiedzi na pytania, które będę ci zadawała. Oliwia ogląda nagrania z rozmowy i to ona podejmuje decyzje kadrowe.

Już wkrótce...

Norbert (Michał Malinowski) oznajmi Brunowi (Dawid Czupryński), że Dawid (Dawid Ozdoba) załatwił im dziś występ. Ten nie zechce nawet o tym słyszeć. Kiedy jednak dowie się, jaką gażę im zaproponowano, bez wahania zgodzi się zatańczyć. Gdy przyjadą do klubu, Bruna natychmiast dopadną młode kobiety, napraszając się o wspólną fotkę. Chłopcy zrobią furorę swoim tańcem.

Bruno da z siebie wszystko, wzbudzając największy zachwyt oglądających go pań. Po pokazie obaj tancerze zostaną poproszeni, żeby zostali na imprezie. Oczywiście przyjmą zaproszenie. Dawid uświadomi im jednak, że jeśli chcą działać w tym biznesie, muszą zachowywać się jak profesjonalni tancerze, a nie jak żigolaki. Stanowczo zabroni im balangować.

Męski striptiz

Któregoś dnia Kuba (Kacper Łukasiewicz) oznajmi domownikom, że zaprosił do siebie Agatę (Anna Kugel). Da im do zrozumienia, że byłoby dobrze, gdyby ulotnili się gdzieś na czas jej wizyty. Basia (Grażyna Wolszczak) i Krzysztof (Łukasz Konopka), rozbawieni sugestią nastolatka, stwierdzą, że nie mają pieniędzy na kino i będą musieli zostać w domu.

Smolny poradzi chłopakowi, żeby przyrządził dla gościa coś pysznego. Kuba odgrzeje więc przygotowane wcześniej przez mamę gołąbki. Wkrótce zjawi się Agata. Basia i Krzysztof postarają się, by nie krępować młodego Brzozowskiego. Basia stwierdzi, że ma do załatwienia jakieś sprawy na mieście, a Krzy- sztof wyjdzie do drugiego pokoju... Stropiony Kuba zreflektuje się, że zupełnie nie wie, o czym rozmawiać z dziewczyną.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.