Reklama
  • Piątek, 26 sierpnia 2016 (15:37)

    Na Wspólnej. Podwójne życie Agnieszki

Mimo wyrzutów sumienia, Olszewska nie będzie umiała zrezygnować ani z romansu z Darkiem, ani ze związku z Rafałem...

Agnieszka (Katarzyna Walter) zwierzy się Weronice (Renata Dancewicz), że chciałaby wyjechać na kilka dni ze swoim partnerem Rafałem (Lech Mackiewicz), żeby obejrzeć dom, który mają zamiar kupić. Roztocka uzna pomysł przyjaciółki za doskonały. – Wspólny wyjazd dobrze wam zrobi – oceni entuzjastycznie.

Przyłapani na czułościach

Reklama

Rozmowę kobiet przypadkowo usłyszy młody aplikant Darek (Michał Mikołajczak), który akurat stanie pod drzwiami gabinetu szefowej. Jakiś czas później zaproponuje Agnieszce, żeby spędzili razem wieczór.

Niestety, spotka się z odmową. Zrobi mu się przykro, że kochanka wyjeżdża z partnerem, a jego zaczęła traktować jak uciążliwy balast. Czule złapie ją za rękę i poprosi, by zmieniła plany. W tym samym momencie do gabinetu wejdzie... Weronika.

Widząc, co się dzieje, szybko się wycofa, a Agnieszka upomni Darka za zachowanie, które nie przystoi w pracy. Zasugeruje mu, że powinni zakończyć romans. Żbik będzie zawiedziony.

Przed wyjściem z pracy Agnieszka podejdzie do Weroniki i zapyta, czy chce jej coś powiedzieć w związku z tym, co widziała. Roztocka stwierdzi, że to nie jej sprawa, ale uważa, że przyjaciółka postępuje nierozsądnie. Olszewska zapewni ją, że nie musi się już o nic martwić.

Rzeczywistość i marzenia

Tymczasem po przyjeździe na działkę zaniepokojony Rafał zapyta ukochaną, czy nic jej nie jest. Całą drogę się nie odezwała! Agnieszka wytłumaczy, że jest zmęczona. Sobczak zapewni ją, że teraz będą mogli wypocząć i w końcu pobyć ze sobą.

Olszewska podziękuje mu, że przywiózł ją w to piękne miejsce. Przyzna, że bardzo tego potrzebowała. Wieczorem, siedząc z ukochaną nad jeziorem, Rafał zacznie snuć plany na przyszłość, a Agnieszka będzie przywoływać w pamięci upojne chwile spędzone z Darkiem...

A.IM

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.