Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Początek romansu?

Odc. 2309. Weronika i Robert zorientują się, że coraz więcej ich łączy.

Weronika (Renata Dancewicz) poskarży się Agnieszce (Katarzyna Walter), że Tadeusiak (Dariusz Wnuk) jej unika. Będzie zła, że przez niego skompromitowała się w sądzie. Olszewska poradzi przyjaciółce, żeby zrezygnowała z tej sprawy.

Lecz Roztocka postanowi dać Tadeusiakowi jeszcze jedną szansę. A Robert, bez wiedzy żony (Gabriela Frycz), zwolni syna z lekcji i zabierze go na wystawę dinozaurów. Wzburzona Olga zjawi się w kancelarii i oskarży Weronikę, że prawniczka namówiła Roberta, by zabrał Stasia. Roztocka zapewni, że gdyby o tym wiedziała, stanowczo by mu to odradzała. Uświadomi Oldze, że ograniczając mu kontakty z synem, krzywdzi przede wszystkim Stasia.

Reklama

Kobieta zgodzi się nie informować sądu o zajściu pod warunkiem, że do wieczora syn będzie w domu. Roztocka poradzi policjantowi przez telefon, żeby nie pogarszał swojej sytuacji i odprowadził dziecko do matki. Tadeusiak odpowie, że zrobi to jutro. Dowie się, że za to, co dziś zrobił, sąd może go ukarać odebraniem praw rodzicielskich. W końcu Robert ulegnie i odwiezie syna do mamy. Kiedy z żalem stwierdzi, że świat jest zły, Weronika powie mu, że właśnie dlatego wybrała zawód prawniczki. Tadeusiak wyjawi, że też z tego powodu pracuje w policji...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.