Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Po wyprowadzce Tosi Hofferowie zostaną tylko z Ulą

Wzruszające pożegnanie

Przed wyprowadzką do biologicznego ojca (Łukasz Matecki) Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) zapewni Ulę (Ania Niedźwiecka), że pozostanie jej najukochańszą siostrą i przyjaciółką. A ona da jej w prezencie swojego ulubionego misia. Hofferowie (Małgorzata Socha i Kamil Mazur) oznajmią dziewczynkom, że dzisiaj nie pójdą do szkoły i cały dzień spędzą w gronie rodzinnym. Zasiądą we czwórkę przy stole i wypowiedzą w myślach swoje życzenie.

Reklama

Tosia zapewni siostrę, że będzie często ją odwiedzała. Poprosi Ulkę, by dzwoniła do niej, gdy tylko będzie jej smutno. Dziewczynki mocno się przytulą. Na kartkach zapiszą swoje życzenia i postanowią za rok sprawdzić, czy się spełniły. Okaże się, że Tosia najbardziej marzy o tym, by Ulka o niej pamiętała.

Przyjacielska rada

Basia (Grażyna Wolszczak) od rana będzie rozkojarzona i poskarży się domownikom na ból głowy. Kuba przypomni mamie, że po południu wybiera się z Krzysztofem (Łukasz Konopka) na obiad i do kina, więc będzie miała czas, żeby wypocząć.

Z wizytą wpadnie do niej Weronika (Renata Dancewicz). Zdziwi się, kiedy dowie się, że przyjaciółka rozstała się ze swoim mężem. Basia zwierzy się jej, że tęskni za Krzysztofem i nie jest pewna, czy postąpiła słusznie, wyrzucając go z domu. Lecz prawniczka nie będzie zamierzała pogłębiać jej wątpliwości, ani tym bardziej stawać w obronie Smolnego.

Przeciwnie – poradzi przyjaciółce, żeby korzystała z wolności i nie stroniła od mężczyzn. A gdy usłyszy, że przy Basi kręci się jej kolega z pracy, zacznie ją gorąco namawiać, żeby się z nim umówiła.

Niemoralna propozycja

Gdy Norbert (Michał Malinowski) przypadkiem spotka w windzie Kalinę (Karolina Nowakowska) i jej syna, zdawkowo zapyta chłopca, co u niego słychać. Kiedy jednak Kalina zechce się do niego odezwać, ostentacyjnie nałoży słuchawki na uszy. Rozjuszony oznajmi przyjaciołom, że się wyprowadza. A Sylwek (Karol Pocheć) postanowi wkupić się w łaski żony.

Da jej do zrozumienia, że bardzo brakuje mu jej bliskości. Zniecierpliwiony zapyta, kiedy wpuści go do swojej sypialni. Kalina oschle przypomni mężowi, że pozwoliła mu zostać u siebie tylko ze względu na syna. Stęskni się za Norbertem i napisze do niego SMS-a, a potem spotkają się przed domem. Wyzna, że chciałaby się z nim częściej widywać. Norbert szorstko stwierdzi, że nie da się wciągnąć w żaden trójkąt.

Razem na bal

Agnieszka (Katarzyna Walter) przypomni Rafałowi (Lech Mackiewicz) o dzisiejszym balu prawnika. Sobczak przyzna, że zapomniał o imprezie – sądził, że ma się odbyć dopiero nazajutrz i zaplanował już próbę z kolegami.

Za to Weronika (Renata Dancewicz) zrezygnuje z udziału w zabawie, a swoje zaproszenie odda Darkowi (Michał Mikołajczak), życząc mu, żeby poznał kogoś wpływowego, kto ułatwi mu dobry start. Przez cały wieczór aplikant będzie dotrzymywał towarzystwa Olszewskiej, nie odstępując jej nawet na krok. Agnieszka zresztą ucieszy się z tego.

Nie będzie miała bowiem zbytniej ochoty bratać się ze swoimi dawnymi kolegami ze studiów, a towarzystwo młodego mężczyzny skutecznie ich odstraszy. Czy Żbik zdecyduje się pocałować szefową?

Świat Seriali
Więcej na temat:Lina | Lina | Basia | norbert | Lina

Zobacz również

  • Błażej ani na moment nie potrafi przestać myśleć o Gosi. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że Ola jest bardzo mocno zaangażowana w ich związek. Postanawia więc odwiedzić starszą Zimińską i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.