Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:05)

    Na Wspólnej. Piotr Cyrwus jako złota rączka

Odc. 2354. Poznamy Zdzisława Muszkę, nowego sąsiada Hofferów.

Zdzisław Muszko – tak nazywa się nowy bohater grany przez Piotra Cyrwusa, czyli niezapomnianego i nieodżałowanego Ryszarda Lubicza z telenoweli „Klan”.

Popularny aktor dołącza do obsady „Na Wspólnej” od odcinka 2354., co oznacza, że na antenie TVN zobaczymy go na przełomie jesieni i zimy tego roku. Przypomnijmy, że cztery lata temu 55-letni obecnie Piotr Cyrwus na własne życzenie zrezygnował z roli kultowego Ryśka, w którego wcielał się w sadze rodu Lubiczów od 1997 roku.

Reklama

Nie ukrywał, że miał dość łatki safanduły, nieudacznika i pantoflarza, jaka do niego przylgnęła. Poza tym potrzebował nowych wyzwań.

Efekt? Scenarzyści „Klanu” uśmiercili granego przez niego bohatera, a Piotr Cyrwus przyjął od Andrzeja Seweryna etat w Teatrze Polskim w Warszawie.

Od tamtej pory w telewizji występował tylko gościnnie – m.in. w serialach „rodzinka.pl”, „Czas honoru”, „Baron24”,„Na dobre i na złe” i „Bodo”. Dopiero teraz zdecydował się przyjąć większą rolę w tasiemcu.

Grany przez niego Muszko pojawi się w wątku Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna). W roli jego żony Janiny zobaczymy Monikę Bolly. Zdzisiek – podobnie jak Rysiek z „Klanu” – będzie „złotą rączką”. Między Muszką a Hofferem dojdzie do sytuacji z bronią w ręku...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.