Reklama
  • Piątek, 11 marca 2016 (08:00)

    Na Wspólnej. Paulina oskarża Olafa o gwałt

Paulina, chcąc się dotkliwie zemścić, oskarży trenera o gwałt. Zaś Michał nadal będzie lawirował między żoną i kochanką.

Reklama

Nastolatka (Dagmara Bryzek) jest szaleńczo zakochana w Kubickim (Maciej Brzoska). Nie może się pogodzić z tym, że ukochany mężczyzna wzgardził jej względami i wybrał Martę (Joanna Jabłczyńska). Dziewczyna chce, by pożałował tej decyzji.

W związku z tym opowie opiekującym się nią Honoracie i Romanowi (Aleksan dra Konieczna, Waldemar Obło za), że trener ją zgwałcił. Choć to kłamstwo, Paulinie uda się wmówić wszystkim, że Olaf rzeczywiście ją skrzywdził.

Zszokowany Hoffer natychmiast uda się do córki. Planuje ją uprzedzić, że jej narzeczony dopuścił się przestępstwa.

Choć początkowo Marta nie będzie chciała uwierzyć w tę his torię, w końcu da się przekonać i wyrzuci Kubackiego z domu...

Również Brzozowski (Robert Kudelski) będzie musiał manewrować między dwiema kochającymi go kobietami (Ilona Wrońska, Katarzyna Kołeczek). Była żona wyzna mu miłość i zaproponuje spotkanie we dwoje.

Michał jej ulegnie i spędzi z Kingą upojną noc. A po powrocie do domu spotka go niespodzianka. Julia będzie na niego czekać w seksownej bieliźnie. Brzozowski także jej da się skusić. Co się wydarzy, gdy panie dowiedzą się, że Michał jednocześnie sypia z nimi obiema?

Za to Basię (Grażyna Wolszczak) czeka biznesowa rozmowa z bardzo wymagającym klientem. W związku z tym poprosi męża (Łukasz Konopka), by jej pomógł.

Smolny, który wciąż nie może się pogodzić z awansem żony, pojawi się na spotkaniu. I bezceremonialnie przejmie negocjacje. Brzozowska będzie na niego wściekła!

MU

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.