Reklama
  • Piątek, 5 lutego (15:34)

    Na Wspólnej. Olaf traci przytomność

Sprawa Solskiej przynosi Roztockiej coraz większe kłopoty. A gdy stan zdrowia Olafa nagle się pogarsza, Marta zaczyna podejrzewać go o doping.

Malewicz zleca Smolnemu opracowa nie planu zwolnień w wydawnictwie.Krzysztof jest przekonany, że to pierwszy sygnał świadczący o tym, że już niebawem znajdzie się w zarządzie. Tymczasem Ilona po raz kolejny uwodzi swojego byłego partnera, Maksa.

Reklama

W mieszkaniu Weroniki pojawiają się obcy mężczyźni, którzy twierdzą, że są przedstawicielami firmy windykacyjnej. Zdenerwowanej Roztockiej udaje się jednak ich pozbyć.

Po treningu Olaf traci przytomność. Marta jest przerażona, ale ukochany uspokaja ją, twierdząc, że po dużym wysiłku czasami się tak zdarza. Konarska zaczyna podejrzewać, że stan chłopaka ma coś wspólnego z lekami, które przyjmuje.

Tuż przed badaniami psychiatrycznymi, których zażądał biegły, Klara wyznaje Weronice, że rzeczywiście kiedyś leczyła się psychiatrycznie.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Ola mówi Dagmarze, że zakochała się w Błażeju. Przyjaciółka radzi, by jak najszybciej poinformowała o tym Klaudię. Jednak Zimińska odwleka ten moment, bo bardzo obawia się reakcji... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.