Reklama
  • Wtorek, 22 stycznia 2013 (14:44)

    Na Wspólnej - odc.1679-1682

Borys jest przekonany, że Ewa wciąż go kocha. Igor zdradza Mai, że kogoś ma. Dagmara postanawia wyprowadzić się od Oli.

Zdjęcie

Ojciec i syn przenoszą swoje spory do więziennej celi. Nie potrafią się pogodzić. /Mat. Prasowe
Ojciec i syn przenoszą swoje spory do więziennej celi. Nie potrafią się pogodzić.
/Mat. Prasowe

Ewa ma wyrzuty sumienia. Gdyby nie prosiła Borysa o pomoc w odzyskaniu pieniędzy od Wiśniaka, były ukochany nie trafiłby do więzienia. Ola siedzi w pubie z kolegami i rozmarzona słucha opowieści Oliviera.

Następnie wstawiona wraca do domu. Rodzice żądają od niej wyjaśnień... Wojtek i jego ojciec wciąż nie wracają z meczu. Pani Szulc i Żaneta bardzo się denerwują. Kobiety obdzwaniają wszystkie szpitale. Nagle Sabina dostaje telefon z policji: jej mąż i syn zostali zatrzymani! .

Reklama

Szulcowie wychodzą z aresztu. Wojtek jest zły na Żanetę, wręcza jej mandat do zapłacenia. Ziębowie zapraszają panią Sabinę na pożegnalny obiad. Natomiast Dominik prosi Renatę, żeby się nim zaopiekowała. U Igora w redakcji pojawia się Maja. Nowak wyjaśnia jej, że kocha Magdę, dlatego nie może się już z nią spotykać. .

Darek błaga Igora o numer telefonu Mai. Chce się z nią umówić! Nowak ostatecznie ulega jego prośbom. Ola ma pierwszy egzamin na studiach. W jego trakcie udaje jej się ściągnąć kilka odpowiedzi od Konrada. Ewa ustala, że Borys jest oskarżony o morderstwo! .

Dagmara postanawia wyprowadzić się od Oli. Na uczelni Konrad proponuje młodej Zimińskiej kawę. Borys dzwonił do Ewy. Jest przekonany, że mu pomaga z... miłości. Andrzej umawia się z Jagodą. .

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.