Reklama
  • Wtorek, 28 czerwca 2016 (11:36)

    Na Wspólnej. Nudne sztuczki

Roman sięgnie po arsenał starych sposobów, by zmiękczyć serce ukochanej, lecz tylko bardziej ją tym zirytuje.

Honorata (Aleksandra Konieczna) nie potrafi wybaczyć Romanowi (Waldemar Obłoza), że tak ją poniżył. – Nie chodzi o to, czy miałeś romans, ale o to, że prawdopodobnie swoim zachowaniem ośmieliłeś Sabinę (Aldona Jankowska) – powie.

Męska rada

Reklama

Gdy Hoffer zwierzy się Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz), ten poradzi mu, żeby od czasu do czasu zaskoczył czymś Honoratę i pokazał jej, że wciąż mu na niej zależy. Pouczy go, że związek trzeba nieustannie podsycać, inaczej gaśnie niczym ogień w kominku. Roman stwierdzi z tajemniczym uśmiechem, że ma na to sposoby...

Nici z tańca

Jeszcze tego samego wieczoru przygotuje dla ukochanej romantyczną kolację. Przyjmie ją elegancko ubrany i będzie jej prawił wyszukane komplementy. Początkowo chłodna i sceptyczna Leśniewska podziękuje za pyszny posiłek i zaproponuje, żeby zatańczyli. Po chwili jednak zrezygnuje z tego zamiaru, stwierdzając z sarkazmem, że nie są przecież w sanatorium.

– Jeśli naprawdę chcesz naprawić nasze relacje, powinieneś się bardziej postarać – rzuci. – Nie jestem robotem, który zawsze reaguje w jeden sposób i dość już mam oklepanych i nudnych sztuczek, które uparcie stosujesz.

Rodzinna afera

Monika (Sylwia Gliwa) usłyszy w radiu, że dziennikarze trafili na ślad afery z udziałem senatorów. Rozmowy nagrane w restauracji zostaną ujawnione. Cieślik zapewni żonę, że choć jest bywalcem „Tradycyjnej“, nie będzie jego wypowiedzi. Okaże się, że jest w błędzie.

Na jednym z nagrań słychać, jak po rozmowie telefonicznej z Moniką skarży się senatorowi, że jest inwigilowany przez żonę, która nie pracuje, tylko sprytnie udaje jego doradcę.

Słabe punkty

Ilona (Anna Samusionek) nie pogodzi się z tym, że Maks (Adam Fidusiewicz) utrudnia jej kontakty z synem. Zwróci się do prawnika.

Powie, że związek z ojcem dziecka rozpadł się z jej winy.

Mecenas obieca wystąpić do sądu o przyznanie pełni praw rodzicielskich. Musi wykazać, że Brzozowski nie nadaje się do roli ojca. Każdy ma przecież jakieś słabe punkty. Aby je znaleźć, potrzebuje tylko jej zgody.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.