Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Na Wspólnej. Nowy sąsiad Hofferów

Odc. 2350. Gosi do tego stopnia zrobi się żal Oli, że będzie gotowa zrezygnować z Błażeja.

Wszystko dla siostry!

Gdy tylko Gosia (Anna Kerth) dowie się od mamy (Lucyna Malec), że Ola (Marta Wierzbicka) jest załamana, bo Błażej (Kuba Świderski) ją rzucił, natychmiast ją odwiedzi. Siostra wyzna, że nie rozumie motywów Rybińskiego. – Podejrzewam, że kogoś poznał – rzuci. Zmieszana Gosia stwierdzi, że może Błażej obawia się zaangażować i wolał zdezerterować. Ola da jej do zrozumienia, że przyjęłaby go, gdyby tylko zdecydował się wrócić. Później Gosia spotka się z Błażejem i oskarży go, że okrutnie postąpił wobec jej siostry. Doda, żeby zapomniał o tym, co wydarzyło się między nimi i wrócił do Oli. A chłopak wyzna, że ją kocha. Gosia odpowie, że nigdy ze sobą nie będą. Usłyszy, że w takim razie musi na zawsze zniknąć z życia jej i Oli i że więcej się nie zobaczą.

Podejrzany znajomy

Reklama

Wśród prezentów ślubnych Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) znajdą kiczowaty obraz z bilecikiem, w którym darczyńca będzie życzył Hofferowi pomyślności i szczęścia u boku pięknej żony. Gdy zaczną się zastanawiać, co zrobić z bohomazem, zjawi się niejaki Zdzisław Muszka (Piotr Cyrwus) i przedstawi jako nowy sąsiad. Poprosi Romana, żeby pożyczył mu wiertło.

Chwilę później Hoffer zorientuje się, że Muszka włamuje się do rzekomo swojego mieszkania. Uzna, że coś jest nie tak. Mężczyzna wyjaśni, że zapodział gdzieś klucze. Gdy Roman zażąda dowodu własności, Muszka znienacka wyciągnie rewolwer i wymierzy lufę w jego kierunku. Na widok miny Hoffera, wybuchnie śmiechem. Klepiąc go po ramieniu, oznajmi, że broń jest okazem kolekcjonerskim.

Podarunki w zamian za seks?

Wkrótce do Norberta (Michał Malinowski) zadzwoni Patrycja (Anna Gzyra-Augustynowicz) i zaproponuje, żeby poszli razem na zakupy. Wyjaśni, że chce sobie zrobić prezent i potrzebuje jego rady. Owczarkowi schlebi propozycja atrakcyjnej kobiety. Patrycja wybierze dla siebie elegancki płaszcz.

Zacznie namawiać Norberta, by też coś sobie kupił. Lecz on stwierdzi, że nie stać go na taki wydatek. Po zakupach bizneswoman zabierze go do siebie. Gdy Norbert wróci do domu, da do zrozumienia, że całe dzień zabawiał się ze swoją kochanką. Jarek (Wojtek Rotowski) pokaże mu paczkę, którą dostarczono w czasie jego nieobecności. Okaże się, że to kurtka, którą za namową Patrycji przymierzał w sklepie. Owczarek zadzwoni do niej i zrobi jej wymówki. A ona zapewni, że stać ją na taki wydatek.

Igor z poczuciem winy

Igor (Kuba Wesołowski) nie będzie mógł przestać myśleć o tym, co spotkało jego redakcyjnego kolegę. Obwini się o to, że reporter zginął przez niego. Sen z powiek spędzać mu będzie los rodziny nieżyjącego. Gdy odwiedzi żonę dziennikarza (Jadwiga Gryn), zastanie ją w rozsypce.

Na własne oczy zobaczy, że z trudem udaje jej się zapanować nad niesfornymi dziećmi, którym ewidentnie brakuje ojca. Zorientuje się, że Wika wyrzuca sobie, że w dniu śmierci męża pokłóciła się z nim o to, że ją zaniedbuje. Zrozpaczona przyzna, że była niesprawiedliwa. Rozstali się w gniewie i dlatego mąż był nieostrożny na drodze. Poruszony Igor powie, że widział się z Maćkiem w dniu jego wyjazdu. Zapewni, że wcale nie był zły i cieszył się, że jedzie do żony i dzieci. Nowak zaoferuje Wice pomoc.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.