Reklama
  • Wtorek, 5 lipca 2016 (15:05)

    Na Wspólnej. Nowy rozdział w życiu Kingi i Michała

Brzozowska przyjedzie do kraju z krótką wizytą. Wygląda jednak na to, że zostanie już na zawsze. Co więcej, w objęciach męża! Mimo że u jej boku pojawi się również Harry, przystojny przyjaciel z Londynu.

Reklama

Fani serialu z niecierpliwością czekali na tę chwilę. Na Wspólną powraca Kinga. Wcielająca się w nią aktorka, Ilona Wrońska, miała dłuższą przerwę w pracy, bo wyjechała z rodziną za granicę. Ale jakiś czas temu znów pojawiła się na planie.

Rano Michał (Robert Kudelski) odbierze telefon od żony, która oznajmi, że przylatuje na dwa dni do Polski. Wbrew pozorom ta wiadomość wcale go nie ucieszy. Swoimi wątpliwościami postanowi podzielić się z Romanem (Waldemar Obłoza).

Nadal nie powiedział bowiem Brzozowskiej o burzliwym rozstaniu z Julią (Katarzyna Kołeczek). Jednak kiedy zebrał się już na odwagę i był gotowy wyznać prawdę, usłyszał w słuchawce męski głos. Tym samym doszedł do wniosku, że Kinga ma nowego partnera. Hoffer sprowadzi przyjaciela na ziemię i poradzi, by nie snuł przypuszczeń, tylko zdobył się na szczerą rozmowę z żoną.

Kilka godzin później Brzozowska zapuka do drzwi męża. Będą jej towarzyszyli: syn Ignacy (Bartłomiej Kaszuba), a także przystojny... Harry (Sean Palmer)! Michał z trudem ukryje szok. Szybko wyjdzie jednak na jaw, że obcokrajowiec jest jedynie kolegą Kingi, a co więcej, nie interesują go kobiety.

Gdy wszelkie nieporozumienia zostaną wyjaśnione, małżonkowie rzucą się sobie w ramiona.

Za to Monika (Sylwia Gliwa) wpadnie w tarapaty. Sfrustrowana brakiem pracy, jednocześnie kręcąca nosem na pojawiające się oferty, bezskutecznie będzie szukała zrozumienia u Marii (Bożena Dykiel). W ramach pocieszenia wybierze się więc po zakupy.

Niestety, w drodze powrotnej wtargnie na czerwonym świetle na przejście dla pieszych. Zatrzyma ją patrol policji. W tym momencie kobieta da upust emocjom i zaatakuje funkcjonariuszy... zębami!

Natomiast Marta (Joanna Jabłczyńska) postanowi pomóc Kamilowi (Kazimierz Mazur), który nie spocznie, póki znachor (Krzysztof Bochenek) nie zostanie skazany za swoje haniebne praktyki. Konarska zostanie pacjentką Babińskiego.

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.