Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Na huśtawce uczuć

Prowadząca podwójne życie uczuciowe Ola zostanie posądzona zarówno przez Klaudię, jak i Błażeja o to, że zabawiła się ich kosztem.

Reklama

Gdy Błażej przyjdzie do Oli, dziewczyna powie, że ma dla niego prezent, który dostarczy mu mocnych wrażeń. Odejdzie na chwilę, a Rybiński wypije sok zrobiony przez Marka (Grzegorz Gzyl). Po jednym łyku zacznie się dławić. Dusząc się, wyjaśni przerażonej dziewczynie, że w napoju musiały być pistacje, na które jest uczulony. Ola natychmiast zadzwoni po karetkę.

Z randki do szpitala

Błażej dostanie zastrzyk adrenaliny i zostanie odwieziony do szpitala. Po długim oczekiwaniu Zimińska błagalnym głosem poprosi lekarza, żeby powiedział, co się dzieje z jej chłopakiem. Rybiński usłyszy te słowa. Pochlebi mu, że dziewczyna tak się o niego martwi.

Ola wpadnie mu w objęcia i ze łzami przeprosi, że zafundowała mu taki stres. Błażej z humorem skwituje, że przecież obiecała mu dużą dawką adrenaliny.

Przyłapana na całowaniu

Po tym zdarzeniu Ola opowie o Błażeju siostrze (Anna Kerth). Pochwali jego naturalność i poczucie humoru. – Wiem, że powinnam jak najszybciej uczciwie porozmawiać z Klaudią (Julia Trembecka), choć wiem, że to nie będzie dla niej łatwe – usłyszy Gosia.

– Poza tym boję się zranić dziewczynę, która tyle dla mnie znaczyła. A Bracka nieoczekiwanie przyleci z Amsterdamu. Przyjdzie do Oli na uczelnię. Na powitanie namiętnie ją pocałuje. Los sprawi, że Błażej zauważy całujące się kobiety.

Od prawdy do zerwania

Dalej wydarzenia potoczą się już błyskawicznie. Ola wyzna Klaudii całą prawdę. Bracka ze łzami w oczach zacznie błagać, żeby jej nie zostawiała. Widząc, że nic nie wskóra, zarzuci Zimińskiej, że potraktowała ją jak nic nie znaczącą przygodę. Ola zaprzeczy.

Uwielbiała ją – i gdyby nie jej zaborczość, może nadal byłyby razem. Na odchodnym Klaudia wyzna Oli, że wszystko, co robiła, robiła z miłości do niej. Doda, że nadal ją kocha, choć, niestety, bez wzajemności.

Szczere wyznania

Natomiast Błażej podczas audycji w radiu opowie słuchaczom, że dziewczyna, o której im opowiadał, bardzo przykro go zaskoczyła. Zasugeruje, że został przez nią oszukany. Ola natychmiast do niego zadzwoni, lecz zgłosi się automatyczna sekretarka. Zostawi mu wiadomość, żeby powiedział jej prosto w oczy, co ma jej do zarzucenia.

W końcu pójdzie do niego na trening. Rybiński nie zechce z nią rozmawiać. Naciskany powie, że widział ją przed uczelnią, jak całowała się z Klaudią. Wyrzuci jej, że zabawiła się jego kosztem i zataiła przed nim swoją orientację. Ona szczerze wyzna, że wcześniej miała kilka trudnych związków z mężczyznami, a Klaudia była pierwszą i jedyną kobietą, z którą łączyło ją uczucie. Zrozumiała jednak, że to nie dla niej. Co na to wszystko Błażej?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.