Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:05)

    Na Wspólnej. Młody Nowak zajmie się handlem kradzionymi GPS-ami

Odc. 2317. O ile w domu Basia ma teraz spokój, o tyle w pracy czeka ją zemsta Malewicza.

Nowa fucha Tomka

Między Igorem (Kuba Wesołowski) a Tomkiem (Krzysztof Chodorowski) dojdzie do ostrej sprzeczki. Nowak zarzuci bratu niedojrzałość i brak zasad. Ten z kolei obwini go o to, że ciągle ma do niego pretensje. Swoją wściekłość odreaguje, słuchając głośnej muzyki i popijając piwo. Podchmielony zacznie przystawiać się do Elżbiety (Paulina Chapko).

Na szczęście Igor zjawi się w porę i nakaże młodemu natychmiast wynosić się z jego domu. Tomek zwierzy się swojemu kumplowi Mrówie (Bartłomiej Kwiatkowski), że pożarł się z bratem i musiał się od niego wyprowadzić. Doda, że rzucił pracę gońca, bo nie zamierza dawać się wykorzystywać za marne grosze. Mrówa załatwi mu nową fuchę – ma sprzedać całą partię kradzionych GPS-ów...

Reklama

W domu sielanka, a w pracy...

Rankiem Basia (Grażyna Wolszczak) dostanie telefon od Malewicza (Rafał Gerlach), który przypomni jej, że spóźnia się już kilka dni z raportem o pracownikach. Brzozowska zapewni, że jeszcze dziś to zrobi. Po skończonej rozmowie z szefem powie do Krzysztofa (Łukasz Konopka), że jej niedawny adorator chyba zrozumiał, że nie ma u niej żadnych szans.

Co na to Smolny? Nawet nie będzie próbował ukryć swojego zadowolenia z tego powodu. W domu Brzozowskiej zapanuje sielanka. Za to w pracy zaczną się... schody. Leszek da Basi reprymendę za to, że nie dość gorliwie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Służbowym tonem oznajmi, by nie liczyła na pobłażliwe traktowanie tylko z tego powodu, że się lubią. Każe jej przygotować raport finansowy za poprzedni kwartał.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.