Reklama
  • Czwartek, 29 września 2016 (10:38)

    Na Wspólnej. Miłosne rozterki

Błażej wda się w romans z dwiema siostrami Zimińskimi jednocześnie, Andrzej ponownie się ożeni, a Kacper będzie udawał miłość do Agaty...

Reklama

Sprawy sercowe bohaterów „Na Wspólnej” przyjmą sensacyjny obrót. Oto radiowiec Rybiński (Kuba Świderski), który od jakiegoś czasu jest w związku z Olą (Marta Wierzbicka), niepostrzeżenie zauroczy się jej rodzoną siostrą Gosią (Anna Kerth).

Sypia z dwiema siostrami

Los sprawi, że zupełnie niespodziewanie dojdzie między nimi do namiętnego pocałunku, a w konsekwencji – upojnego seksu. Co ciekawe, Błażej nie ma pojęcia, że sypia z siostrami! Oczywiście, zdaje sobie sprawę z tego, że to, co robi, jest naganne i dlatego zapragnie jak najszybciej wyzwolić się z gry na dwa fronty.

Szczerze wyzna Gosi, że ma dziewczynę, po czym doda, że kocha tylko ją i dla niej raz na zawsze zakończy tamtą znajomość. I rzeczywiście, taki będzie miał zamiar, lecz Ola udaremni jego plany. Zalana łzami poinformuje go, że promotor odrzucił jej pracę magisterką.

W tych okolicznościach Błażej nie będzie miał serca wyznać jej prawdy, a ona stwierdzi, że jest najlepszym, co przydarzyło się w jej życiu...

Mniej więcej w tym samym czasie do Basi (Grażyna Wolszczak) znienacka zadzwoni były mąż Andrzej (Tomasz Schimscheiner) i poinformuje, że jest w Warszawie i chciałby spotkać się z nią i synami. Basia stwierdzi, że ona nie ma czasu, a Daniel (Michał Tomala) właśnie wyjechał w Bieszczady. Tylko Kuba (Kacper Łukasiewicz) zechce zobaczyć się z tatą.

Nowa żona

Niestety, najmłodszego Brzozowskiego czeka srogie rozczarowanie. Niespodziewanie bowiem ojciec przedstawi mu jakąś obcą kobietę i oznajmi, że to jego... żona (Magdalena Skwarek).

Wcześniej Kacper sam okaże się nie lepszy – zaprosi do domu koleżankę Agatę (Anna Kugel), udając przed rodzicami w najlepsze, że to jego dziewczyna.

Szybko wyjdzie jednak na jaw, że spotyka się z nią głównie po to, żeby... grać u niej w swoją ulubioną grę komputerową.

A.IM

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.