Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Między Maksem a Miśką znowu zaczyna iskrzyć

Odc. 2285. Kamil nie może uwierzyć, że Witek opuszcza szpital.

Reklama

Filip postanowił zrobić Maksowi niespodziankę i na ich spotkanie zaprasza Miśkę, dziewczynę, w której przyjaciel był kiedyś zakochany. Bardzo szybko okazuje się, że atrakcyjna młoda kobieta nadal jest zainteresowana Brzozowskim. Natomiast Ilona po południu odwiedza Maksa.

Jest wściekła – pod żadnym pozorem nie chce się zgodzić na wypisanie Wiktorka ze żłobka. Zirytowany mężczyzna, nie zważając na obecność niani, brutalnie wyrzuca byłą ukochaną za drzwi. Kilka dni później Zdybicka spotyka się z prawnikiem, by się dowiedzieć jakie ma szanse w walce o prawo do opieki nad synem.

Adwokat uświadamia jej, że bez problemu może wygrać tę batalię. W tym samym czasie Maks odwiedza Miśkę w jej pracowni. Wyraźnie widać, że byli kochankowie nie są sobie obojętni, a od wybuchu namiętności dzieli ich bardzo niewiele.

Tymczasem Ilona nie traci nadziei, że uda jej się mimo wszystko odbudować związek z Brzozowskim. Odwiedza go i z ujmującym uśmiechem proponuje wspólny, wakacyjny wyjazd z dzieckiem. Jednak Maks jest już myślami przy zupełnie innej kobiecie.

Porażka Kamila

Ku zaskoczeniu Kamila pacjent, który wymaga przeszczepu serca, na własną prośbę opuszcza szpital. Tłumaczy Hofferowi, że teraz będzie leczył się u znachora Babińskiego. Kilka dni później Witek po raz kolejny trafia do szpitala.

Jego stan jest krytyczny i mimo ogromnych wysiłków lekarzy, nie udaje się go uratować. Kamil nie może sobie wybaczyć, że nie przekonał młodego człowieka do przeszczepu i pozwolił mu opuścić klinikę. Po rozmowie z matką Witka wściekły Hoffer jedzie do gabinetu Babińskiego.

Świat Seriali
Więcej na temat:Witek | maks | mila | mil | Filip

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.