Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Na Wspólnej. Kuba grozi rodzicom

Wychowawczyni Kuby (Kacper Łukasiewicz) powie Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofowi (Łukasz Konopka), że nastolatek po raz kolejny nie odrobił zadania domowego. Oznajmi, że karanie chłopaka odcięciem go od internetu nie ma sensu. Zabierając mu komputer, uniemożliwili mu przygotowanie prezentacji.

Reklama

Krzysztof wyjaśni, że chłopak dostał szlaban na internet, bo całymi nocami grał na komputerze. Smolny uświadomi pasierbowi, że to, co zrobił, to nikczemne donosicielstwo.

Doda, że nadal obowiązywać go będzie kara, aż do czasu, kiedy oboje z mamą uznają, że zrozumiał swoją winę. Chłopak oznajmi, że nie pozwoli się tak traktować. Powoła się na Konwencję Praw Dziecka, czym wprowadzi Smolnego w totalne osłupienie...

Ofiara oszusta

Niebawem Maria (Bożena Dykiel) dostanie przesyłkę ze sklepu AGD. Okaże się, że ktoś, używając jej dowodu osobistego, zakupił tam na raty sprzęt na łączną sumę ponad ośmiu tysięcy złotych! Ziębowa natychmiast uda się do marketu i wyjaśni, że nie dokonywała w nim żadnych zakupów, a dokumenty, którymi posłużono się podczas transakcji, zostały jej skradzione poprzedniego dnia.

Pracownica działu obsługi klienta stwierdzi jednak, że nie ma podstaw do anulowania umowy. Pokaże Marii dokumenty zakupu, na których widnieje rzekomo jej podpis.

Na domiar złego wieczorem listonosz przyniesie Ziębowej kolejne przesyłki, tym razem z banku i firmy udzielającej szybkie kredyty. Jednak Włodek (Mieczysław Hryniewicz), w trosce o zdrowie żony, nie pokaże jej ich…

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.