Reklama
  • Poniedziałek, 5 września 2016 (14:00)

    Na Wspólnej. Kto narobił długów?

Nie, nie chodzi o Włodka, który na pewno pozwoliłby sobie na odrobinę szaleństwa, gdyby nie był pod pantoflem żony. Lecz o posługującego się dowodem osobistym Ziębowej bandytę, przysparzającego jej wierzycieli.

Reklama

Maria (Bożena Dykiel) padła ofiarą zuchwałego złodzieja, który ukradł jej portfel z dokumentami. Niestety, to wydarzenie będzie miało dalsze, nieprzyjemne konsekwencje. Przestępca zacznie bowiem podszywać się pod kobietę i zaciągać długi.

Listonosz wręczy Ziębowej przesyłkę ze sklepu AGD. Okaże się, że rzekomo kupiła w nim na raty sprzęt na sumę, bagatela, ponad 8 tys. zł! Maria natychmiast spróbuje wyjaśnić nieporozumienie, ale na umowie będzie widniał jej podpis. Na nic zdadzą się tłumaczenia, że został sfałszowany.

Po powrocie do domu zdruzgotana Ziębowa nagle straci przytomność. Włodek (Mieczysław Hryniewicz) natychmiast wezwie na pomoc Kamila (Kazimierz Mazur).

Hoffer będzie pewien, że to omdlenie na tle nerwowym. Zleci jednak dodatkowe badania. A wieczorem zaczną spływać kolejne listy polecone – z banku oraz firmy udzielającej błyskawicznych pożyczek. W trosce o zdrowie żony Włodek zachowa je dla siebie.

Natomiast Janusz (Mirosław Baka) poprosi Michała (Robert Kudelski) o spotkanie. Gdy ten stanowczo odmówi, były oprawca przyjdzie do jego domu i zacznie błagać, by nie rujnował mu życia i odwołał swoje oskarżenia. Na Brzozowskim ta scena nie zrobi wrażenia. W związku z tym kilka godzin później kompletnie pijany Janusz zacznie wygrażać Michałowi pistoletem.

A Teresie (Kamila Salwerowicz) nie uda się wywieźć Wiktorka (Mateusz Łukawski) do Włoch. Tym samym skończy się koszmar Ilony i Maksa (Anna Samusionek, Adam Fidusiewicz).

Co prawda, tylko na chwilę, ponieważ Zdybicka oznajmi, że synek zostaje pod jej opieką. Brzozowski tak łatwo się nie podda i postanowi walczyć o swoje prawa.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.