Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Kingę i Michała czeka wreszcie happy end

Prawdziwa miłość zwycięży wszelkie przeszkody! Dość powiedzieć, że Kinga i Michał – ku ogromnej radości Ignasia – znów będą razem!

Reklama

Rankiem Michał (Robert Kudelski) odbierze telefon od Kingi (Ilona Wrońska), która poinformuje go, że tego dnia przyjeżdża na dwa dni do Polski. – Liczę, że się zobaczymy – rzuci Brzozowska, a Michał zapewni ją, że na pewno.

Co jest grane?

Po skończonej rozmowie Brzozowski uda się do Romana (Waldemar Obłoza), a przyjaciel od razu zauważy, że Michał nie okazuje zbytniej radości z przyjazdu żony. Jego zaś będzie męczyć fakt, że Kinga ma kogoś. Przyzna, że sam jej jeszcze nie powiedział o rozstaniu z Julią (Katarzyna Kołeczek), bo gdy do niej zadzwonił w tej sprawie, odebrał jakiś facet.

Hoffer uświadomi mu, że na razie nie wie na pewno, czy mężczyzna, z którym rozmawiał, jest partnerem Kingi. Poradzi mu, żeby na spokojnie wybadał, co jest grane.

Po południu Kinga z Ignasiem (Bartek Kaszuba) i z Harrym (Sean Palmer) zjawią się u Michała. Brzozowska wyjaśni, że to jej współlokator. Michał kwaśno stwierdzi, że mieli okazję się już poznać. Po chwili Kinga zacznie zbierać się do wyjścia. Wyjaśni, że mają z Harrym zarezerwowany hotel.

Zdziwi się, słysząc, jak Michał mówi synowi, że Olek wraz z mamą wrócili do swojego domu. Brzozowski spróbuje wybadać syna, jak zażyłe są stosunki między mamą a Harrym. Nie ucieszy się na wieść, że Harry mieszka z nimi i często zabiera ich na spacery po Londynie.

Szokująca prawda

Podczas rozmowy oko w oko Brzozowska zapyta Michała, czemu nie powiedział jej o rozstaniu z Julią. Będzie ciekawa, co się stało. Prawda zszokuje ją do tego stopnia, że aż zaniemówi z wrażenia. Nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego mąż nie powiedział jej o tym wcześniej. Brzozowski odpowie, że chciał to zrobić, ale dowiedział się, że mieszka z Harrym i postanowił odpuścić. Tymczasem Ignaś będzie bawił się na podwórku z Harrym.

Po chwili wpadnie na dziedziniec i zauważy całujących się rodziców. Uszczęśliwiony podbiegnie do nich i przytuli się. Kinga machnie Harremu ręką na pożegnanie... A Michał wprost nie będzie mógł uwierzyć, że ukochana kobieta znów jest przy nim. O świcie Ignaś przyjdzie do rodziców i usadowi się obok nich w łóżku. Będzie bardzo szczęśliwy, że znowu są razem.

Kim jest Harry?

Harry Williams (Sean Palmer), którego Michał, nie czekając na wyjaśnienia byłej żony, automatycznie uznał za swojego następcę, okaże się po prostu... kolegą Kingi z pracy. Jakie będzie jego zdziwienie, gdy na jaw wyjdzie, że jej angielski znajomy jest homoseksualistą i tylko wynajmuje u niej pokój. – Bardzo lubię Harrego i naprawdę świetnie nam się razem pracuje – wyjaśni Brzozowska. – Ale to absolutnie wszystko...

Świat Seriali
Więcej na temat:kinga | Happy End | Robert Kudelski | Happy | End

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.