Reklama
  • Środa, 6 lipca 2016 (14:00)

    Na Wspólnej. Kinga i Michał znowu razem!

Serial „Na Wspólnej” nie ma wakacyjnej przerwy. Przez całe lato emitowane będą nowe odcinki, a my zdradzamy, co się w nich wydarzy.

Reklama

Miłość zwycięży wszelkie przeszkody. Ku ogromnej radości Ignasia jego rodzice – Kinga i Michał – znowu będą razem! Kiedy Michał (Robert Kudelski) odbierze telefon od żony i dowie się, że Kinga (Ilona Wrońska) przyjeżdża na dwa dni do Polski, będzie miał mieszane uczucia. Bo co prawda wciąż mu na niej zależy, ale obawia się, że Kinga podczas pobytu w Londynie związała się z innym.

Dlatego właśnie dotychczas nie miał odwagi powiedzieć jej, że rozstał się z Julią. Próbował to zrobić, ale kiedy zadzwonił do Kingi, telefon w jej mieszkaniu odebrał jakiś facet.

Przyjaciel Michała Roman (Waldemar Obłoza), któremu się zwierzył, poradził mu, żeby na spokojnie zbadał sytuację, wykorzystał wizytę żony w kraju i po prostu otwarcie z nią porozmawiał. Okazja nadarzy się wkrótce, bo po południu Kinga z Ignasiem (Bartek Kaszuba) i Harrym (Sean Palmer) pojawią się u Michała.

Brzozowska przedstawi go mężowi jako swojego współlokatora, a syn opowie ojcu, że często spacerują we trójkę po Londynie. Chwilę później Michał, zazdrosny o przystojnego cudzoziemca, wreszcie będzie miał okazję porozmawiać z żoną w cztery oczy. I szybko przekona się, że jego podejrzenia były bezpodstawne.

Kinga poinformuje go, że Harry nie dość, że jest tylko jej kolegą z pracy, to nie interesują go kobiety – jest homoseksualistą, a ona wynajmuje mu pokój. Po czym zapyta męża, dlaczego nie powiedział jej wcześniej o rozstaniu z Julią.

Kiedy Brzozowski jej to wytłumaczy, i wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia, obejmą się i namiętnie pocałują. Na tę scenę pojednania trafi akurat wracający z podwórka Ignaś. Dzieciak będzie uszczęśliwiony widząc, że rodzice się pogodzili.

To i Owo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.