Reklama
  • Czwartek, 21 lipca 2016 (13:05)

    Na Wspólnej. Kamil ratuje ofiarę znachora

Hoffer zaopiekuje się chłopcem, który bez operacji nie ma szans na przeżycie. Ale na nic zda się jego medyczna wiedza, bo rodzice pacjenta będą ufali jedynie Babińskiemu.

Działalność Babińskiego (Krzysztof Bochenek) wciąż zbiera żniwa – niestety, dramatyczne. Otóż na oddział Hoffera (Kazimierz Mazur) trafi Paweł (Maksymilian Dobrowolski), którego lekarz widział w kolejce przed gabinetem znachora.

Reklama

Malec będzie bardzo osłabiony. Kamil postanowi odesłać go na oddział kardiochirurgii dziecięcej. Ale na to nie zgodzi się matka nieletniego pacjenta. Wyjaśni, że odkąd jej szwagier zmarł w wyniku powikłań po operacji, nie ufa medykom i wolałaby, żeby synek został pod opieką Hoffera. Ten rozumiejąc powagę sytuacji, przystanie na warunki kobiety.

Przeczuwa, iż rodzice chłopca z poważną wadą serca pozostają pod wielkim wpływem Babińskiego. Intuicja go nie zawiedzie. Kilka godzin później w szpitalu zjawi się ojciec chorego i oznajmi, że żaden zabieg nie wchodzi w grę.

Wtedy Ostrowski (Marek Kalita) poradzi młodszemu koledze, by interweniował w sądzie. Czy Kamil zdecyduje się sto czyć batalię z opiekunami stojącego na krawędzi życia i śmierci Pawełka? I w jaki sposób rozprawi się ze znachorem?

Z kolei Błażej (Jakub Świderski) nadal będzie zabiegał o względy Oli (Marta Wierzbicka). Zaprosi ją nawet na randkę. Początkowo dziewczyna odmówi. Dojdzie do wniosku, że byłoby to nie w porządku wobec Klaudii (Julia Trembecka), która wyjechała do Amsterdamu.

Dopiero po rozmowie z Danutą (Lucyna Malec) zmieni zdanie. I nie pożałuje, ponieważ spędzi urocze popołudnie w towarzystwie Błażeja. A chłopak postanowi iść za ciosem i umówić się z nią na kolejne spotkanie. Ola da mu jednak do zrozumienia, że narzuca zbyt szybkie tempo.

Jakiś czas później wpadnie zaś w furię, gdy usłyszy w radiu audycję prowadzoną przez Błażeja, który zacznie opowiadać na antenie o podjętej strategii, by zdobyć jej serce!

Na odważny krok zdecyduje się również Darek (Michał Mikołajczak). Uwadze bystrego aplikanta nie umknie bowiem fakt, że Agnieszka (Katarzyna Walter) zaczęła go unikać. Dlatego postanowi skonfrontować się z szefową i zapytać, czy powodem jej zachowania są plotki o ich rzekomym romansie.

Ta zaprzeczy, lecz chwilę później przyzna mężczyźnie rację. Wtedy Darek niespodziewanie chwyci ją w ramiona i namiętnie pocałuje...

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.