Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Na Wspólnej. Gosia odbije chłopaka Oli?

Ledwo Ola dojdzie do wniosku, że jest szczęśliwa i czuje, że Błażej to „ten jedyny”, Rybińskiemu wpadnie w oko... jej rodzona siostra Gosia.

Reklama

Któregoś dnia Gosia (Anna Kerth) zauważy, jak samochód potrąca psa, po czym ucieka z miejsca zdarzenia. Natychmiast pobiegnie na pomoc zwierzęciu. Nikt jednak nie zatrzyma się, by zawieźć pieska do lekarza.

Ludzkie zachowanie

Jedynie Błażej (Kuba Świderski), który akurat podjedzie pod dom Oli (Marta Wierzbicka), zachowa się po ludzku, nie wiedząc, że Gosia jest siostrą jego ukochanej. Zaproponuje, że zawiezie zwierzaka do lekarza.

Kiedy zadzwoni do niego Ola, wyjaśni, że wypadło mu coś nagłego i nieco spóźni się na spotkanie. Zdziwi się, gdy w drodze do kliniki dowie się, że Gosia wcale nie jest właścicielką psa. Postanowi zaczekać z nią, aż zwierzak zostanie zbadany i opatrzony.

Tu pieszczoty, tam SMS

Wieczorem Rybiński zjawi się u Oli. Korzystając z nieobecności rodziców, młodzi zaczną się całować i obsypywać czułościami. Nie przerywając pieszczot, Błażej odbierze SMS-a od Gosi, w którym dziewczyna podziękuje mu za pomoc i wyrazi radość, że poznała tak miłego człowieka...

Po nocy spędzonej z Olą Rybiński wyjaśni, że musi iść na komisariat z dziewczyną, z którą odwoził psa do weterynarza.

Od lekcji do randki

Na policji Gosia po raz kolejny zrobi wrażenie na Błażeju. Gdy posterunkowy stwierdzi, że funkcjonariusze nie są od zajmowania się sprawami czworonogów, Zimińska nie da się zbyć i zacznie cytować przepisy, które nakazują im interwencje w wypadku potrąceń psów. Uda jej się postawić na swoim.

A kiedy Błażej usłyszy, że Gosia jest nauczycielką niemieckiego, poprosi, by udzieliła mu kilku lekcji. Już na wstępie pierwszej da do zrozumienia, że bardziej niż na nauce zależało mu na spotkaniu.

Bez przerwy będzie prawił jej komplementy. Na koniec stwierdzi, że czas upłynął mu tak szybko i przyjemnie, jakby był na randce.

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Błażej wda się w romans z dwiema siostrami Zimińskimi jednocześnie, Andrzej ponownie się ożeni, a Kacper będzie udawał miłość do Agaty... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.