Reklama
  • Środa, 2 listopada 2016 (10:00)

    Na Wspólnej. Goście będą zachwyceni imprezą

Na weselu Honoraty i Romana dojdzie do wielu emocjonujących scen, pojednania młodego małżeństwa oraz… odrzuconych oświadczyn.

Zaraz po tym, jak powiedzą sobie sakramentalne: „Tak”, państwo młodzi (Aleksandra Konieczna, Waldemar Obłoza) pojadą świętować. To będzie niezapomniane przyjęcie weselne. I to nie tylko dla świeżo poślubionych!

Zacznijmy od szczęśliwych wydarzeń. Honoracie uda się pogodzić syna z synową (Krzysztof Wieszczek, Maria Niklińska). Dzięki temu Mikołaj i Nicole razem pojawią się na rodzinnej uroczystości. Zdaje się, że kryzys w ich związku został na dobre zażegnany. Niestety, nie wszystkim się tak dobrze ułoży. Olaf (Maciej Brzoska), wygłaszając mowę na cześć małżonków, zakończy ją… oświadczynami. Uklęknie przed Martą (Joanna Jabłczyńska) i poprosi ją o rękę.

Reklama

Konarska będzie zła, że zepsuł wieczór, który powinien należeć do jej taty. Odmówi mu w ostrych słowach. Awanturą skończy się również wspólne wyjście Oli i Błażeja (Marta Wierzbicka, Kuba Świderski). Podczas wesela młoda Zimińska przedstawi chłopakowi swoją siostrę (Anna Kerth). Tym samym Gosia dowie się, że Rybiński sypiał z nimi obiema! Do scysji dojdzie także między Ewą a Radkiem (Ewa Gawryluk, Piotr Michalski). Nowak dowie się, że ukochany zaplanował kolejną wyprawę, nie konsultując się z nią.

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.