Reklama
  • Piątek, 9 września 2016 (09:37)

    Na Wspólnej. Dwie siostry i jeden chłopak

W serialu „Na Wspólnej” zanosi się na nie lada sensację! Wszystko bowiem wskazuje na to, że siostry Zimińskie będą walczyły o względy tego samego chłopaka!

Reklama

Po uczuciowych przejściach Ola (Marta Wierzbicka) wreszcie poczuje się szczęśliwa! Dojdzie do wniosku, że Błażej (Kuba Świderski) to „ten jedyny”. Niestety, szyki pokrzyżuje jej Gosia (Anna Kerth), która wpadnie w oko Rybińskiemu.

Połączy ich pies

Po raz pierwszy los zetknie starszą siostrę Zimińską z Błażejem w 2329. odcinku. Gosia będzie naocznym świadkiem smutnego wydarzenia: kierowca potrąci psa, po czym ucieknie z miejsca wypadku. Natychmiast pobiegnie na ratunek zwierzęciu. Ku jej zdziwieniu, żaden z przejeżdżających w tym czasie kierowców nie zatrzyma się, żeby zabrać rannego pieska do weterynarza. Jedynie Błażej wykaże się empatią i zaoferuje pomoc.

Żeby było ciekawiej, dziennikarz nie będzie świadom, że Gosia to rodzona siostra jego ukochanej! Szarmancko zaproponuje, że zawiezie czworonoga do kliniki. W tym samym momencie zadzwoni do niego Ola, której powie, że wypadło mu coś nagłego i spóźni się na randkę. Zdecyduje się zaczekać z Gosią, aż ranny pies zostanie zbadany i opatrzony. Jakież będzie jego zdziwienie, gdy dowie się, że dziewczyna nie jest właścicielką czworonoga! Jej wrażliwość i bezinteresowność bardzo mu zaimponują.

Na dwa fronty

Gdy wieczorem Błażej zjawi się u Oli, skwapliwie skorzystają z nieobecności jej rodziców. Zaczną się całować. Nie przerywając czułości, Rybiński odbierze SMS-a od Gosi, w którym Zimińska podziękuje za pomoc. Po nocy spędzonej z Olą Błażej spotka się z Gosią w komisariacie, by złożyć zawiadomienie o potrąceniu psa. Gosia wyjawi mu, że jest nauczycielką niemieckiego.

Rybiński spyta, czy nie udzieliłaby mu kilku lekcji... Szybko okaże się, że bardziej niż na nauce zależy mu, żeby się z nią spotykać. Bez przerwy będzie prawił jej komplementy. Olę czeka więc kolejny zawód miłosny...

Mobbing i policzek

Krzysztof (Łukasz Konopka) uświadomi żonie (Grażyna Wolszczak), że postępowanie Malewicza (Rafał Gerlach) nosi wszelkie oznaki mobbingu i powinno zostać ukarane. Lecz Brzozowska nie będzie miała ani siły, ani ochoty użerać się z szefem, który dąży do jej zwolnienia. Smolny stanie na stanowisku, że Malewicz powinien dostać za swoje. Jednak Basia postanowi zachowywać dystans. Przestanie zwracać się do szefa po imieniu, wracając do oficjalnej formy.

Mężczyzna przypomni jej, że jeszcze niedawno gotowa była pocieszyć się w jego ramionach. Zrobi bezczelną aluzję na temat jej prowadzenia się. W końcu Brzozowska wymierzy Leszkowi tęgi policzek. Przechodzący akurat korytarzem prezes, zauważy tę scenę przez szybę gabinetu...

Ofiara gangsterów

Po przybyciu do szpitala Igor (Kuba Wesołowski) zastanie ojca (Wojciech Majchrzak) przy łóżku brata (Krzysztof Chodorowski). Dowie się, że Tomek doznał wstrząsu mózgu i ma złamany nos, ale jego stan jest stabilny. Leszek wyjawi starszemu synowi, że jakiś czas temu Tomek poprosił go o pieniądze. Doda, że gdyby wiedział, co mu grozi, oddałby wszystko, by go ochronić.

Tymczasem Tomek nie zechce powiedzieć, kto i dlaczego na niego napadł. Oznajmi, że to jego sprawa i że sam musi ją załatwić. Gdy usłyszy, że ciemiężcy byli w domu Igora, przeprosi brata i zapewni, że nie dawał im jego adresu. Igor zażąda, by wyjawił mu, kim są ludzie, którzy go napadli. Gdy Nowak postanowi zwrócić gangsterom pieniądze, okaże się, że dług urósł do 9 tys. złotych!

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.