Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Na Wspólnej. Dwie na jednego

Rybiński kompletnie straci głowę dla Gosi i zdradzi z nią Olę, nie wiedząc, że dziewczyny są siostrami!

Reklama

Przed kolejną lekcją niemieckiego Błażej (Kuba Świderski) będzie czekał na Gosię (Anna Kerth) pod jej blokiem. Gdy dziewczyna w końcu się zjawi, pomoże znieść jej rower do komórki.

Los sprawi, że przypadkiem zostaną uwięzieni przez jakiegoś nadgorliwego lokatora, który zamknie drzwi wejściowe do piwnic, co nie na żarty przerazi germanistkę. Na dodatek zgaśnie światło.

Pocałunek na myszy

Słysząc jakiś szmer, Zimińska obejmie Błażeja. Zacznie błagać, by zrobił coś, co pozwoli jej zapomnieć o myszach, których panicznie się boi. On, niewiele myśląc, pocałuje ją w usta. Gdy chwilę później zostaną uwolnieni, zmieszany Błażej oznajmi, że musi już iść. Zaraz potem Ola (Marta Wierzbicka) prześle mu swoje zdjęcie w nowej kreacji, próbując zwabić go do siebie.

Rybiński odpowie, że nie może przyjść. Poważnym tonem wyjaśni, że miał dziś dziwną przygodę ze swoją nauczycielką niemieckiego i całował się z nią. Ola weźmie to za dobry żart...

Serce w rozterce

Następnego dnia Błażej zwierzy się kumplowi, że poznał dziewczynę, która zawróciła mu w głowie. – Jestem w rozterce. Zdaję sobie sprawę, że nie mogę dłużej grać na dwa fronty i powinienem się na coś zdecydować – wyzna.

Jakiś czas później Rybiński zjawi się u Gosi. Zimińska, choć bardzo zmieszana po wczorajszym, nawet nie spróbuje ukryć, jak bardzo cieszy się z jego wizyty. Młodzi padną sobie w objęcia i zaczną namiętnie całować.

Seks i prawda

Po miłosnych uniesieniach Błażej zdecyduje się w końcu na wyjawienie Gosi, że ma dziewczynę. Zaraz jednak zapewni, że kocha tylko ją i zakończy tamten związek. Gosia każe mu się wynosić. Rybiński od razu uda się do Oli. Zapłakana dziewczyna poinformuje go, że promotor odrzucił jej pracę magisterską.

Obejmie swojego chłopaka i poprosi go, by wyjechali gdzieś tylko we dwoje. Błażej nie będzie miał serca wyznać jej prawdy. Tym bardziej że ona stwierdzi, iż jest najlepszym, co przydarzyło się w jej życiu...

a.im.

Bolesne rozstanie

Psychologowie badający relacje międzyludzkie twierdzą, że każde rozstanie należy do najboleśniejszych doświadczeń w życiu człowieka – bez względu na to, czy dotyczy ono rozpadających się małżeństw czy związków nieformalnych.

Steve Duck wyróżnił cztery fazy rozstawania się: intrapersonalną (rozmyślanie o braku satysfakcji w związku), dialogową (rozmowy z partnerem o zerwaniu), społeczną (powiadomienie otoczenia o rozejściu się) i znów intrapersonalną (powracanie do równowagi). Błażej zauroczył się Gosią, co oznacza, że nie do końca czuł się szczęśliwy w związku z Olą. Musi więc zmierzyć się z wyznaniem prawdy. Sabina Kowalczyk psycholog, mediator rodzinny i terapeuta.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Błażej ani na moment nie potrafi przestać myśleć o Gosi. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że Ola jest bardzo mocno zaangażowana w ich związek. Postanawia więc odwiedzić starszą Zimińską i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.