Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Na Wspólnej. Dramat w rodzinie Szulców

Sielanka nie potrwa długo. Rodzina Szulców stanie niebawem w obliczu dramatu...

Po trwającym zaledwie trzy miesiące urlopie macierzyńskim 40-letnia Anna Guzik-Tylka wróciła na plan serialu „Na Wspólnej”.

Przypomnijmy, że w marcu bieżącego roku popularna aktorka oraz jej mąż snowboardzista Wojciech Tylka zostali rodzicami dwóch ślicznych i zdrowych dziewczynek: Basi i Niny. Córeczki pary rosną jak na drożdżach i wspaniale się rozwijają, dlatego Anna Guzik-Tylka zdecydowała się na powrót do pracy na planie „Na Wspólnej”.

Reklama

Jak udało się nam dowiedzieć, nie musi zabierać dziewczynek na zdjęcia. W czasie, kiedy ona staje przed kamerą, zajmuje się nimi tata przy nieocenionym wsparciu obu babć.

W nowych odcinkach, które obecnie powstają, Wojtek (Wojciech Błach), mąż Żanety, zdoła wymóc na niej zgodę na zakup motocykla od Mira (Marcin Przybylski). Oznajmi jej, że postanowił rozszerzyć działalność i zacząć dawać lekcje jazdy na motocyklu, by zarobić więcej pieniędzy na utrzymanie rodziny.

Szulcowa będzie zachwycona, że mąż tak troszczy się o familię. Do głowy jej nie przyjdzie, że przez tę maszynę czeka ich tragedia...

Świat Seriali

Zobacz również

  • Błażej ani na moment nie potrafi przestać myśleć o Gosi. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że Ola jest bardzo mocno zaangażowana w ich związek. Postanawia więc odwiedzić starszą Zimińską i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.