Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (13:10)

    Na Wspólnej . Do akcji wkracza zbuntowany Tomasz

Nowak będzie musiał stawić czoła poważnym problemom wychowawczym. I nie chodzi o jego córkę, tylko o młodszego brata.

Zacznijmy od bardzo dobrej wiadomości. Zapadła decyzja, że przez całe lato będą emitowane premierowe odcinki serialu!

A w tym tygodniu Igor (Jakub Wesołowski) spotka się z Leszkiem (Wojciech Majchrzak). Ojciec zacznie narzekać na młodszego syna, Tomka (teraz wcieli się w niego znany z „Aż po sufit!” Krzysztof Chodorowski). Chłopak spędza sen z powiek dorosłym, bo rzucił studia i wpadł w złe towarzystwo.

Reklama

Nowak zgodzi się przemówić przyrodniemu bratu do rozsądku. Zaprosi go do baru Ziębów. Maria (Bożena Dykiel) niemal natychmiast skarci Tomka za palenie papierosów. Ale młody mężczyzna nie weźmie sobie do serca jej uwag. Podobnie jak argumentów starszego brata, starającego się zmienić jego nonszalanckie podejście do życia.

W pewnym momencie Tomek mocno się zirytuje. Będzie miał dosyć komentarzy pod swoim adresem i wyjdzie bez pożegnania. Już teraz możemy zdradzić, że mimo wszystko niebawem zamieszka pod jednym dachem z Igorem, jego córką i Elżbietą (Paulina Chapko). Czyżby miały wyniknąć z tego kłopoty?

Z kolei Roman (Waldemar Obłoza) zrozumie, że musi ratować związek z Honoratą (Aleksandra Konieczna), która nie może wybaczyć mu sanatoryjnych hulanek i swawoli.

Włodek (Mieczysław Hryniewicz) zaproponuje, by zorganizował dla ukochanej romantyczną kolację. Jego pomysł okaże się trafiony, aż do momentu, gdy Hoffer poprosi kobietę do tańca. Wtedy Leśniewska oznajmi z ironią, że takie rzeczy dzieją się tylko wśród kuracjuszek i kuracjuszy!

Kurier TV

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.