Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Na Wspólnej. Dlaczego zdradziła?

Odc. 2341. Honorata przeprowadzi dochodzenie w związku z kryzysem w małżeństwie Nicole i Mikołaja.

Leśniewska (Aleksandra Konieczna) nie będzie mogła wybaczyć synowi (Krzysztof Wieszczek), że – podobnie jak jego ojciec – zostawił żonę (Maria Niklińska) i dziecko. Bo choć to Nicole go zdradziła, on nie pozostaje bez winy.

Honorata przeżyje szok na wieść, że Mikołaj już dawno wyprowadził się od żony i zamieszkał w wynajętym mieszkanku. Zapłakana Nicole wyzna teściowej, że Mikołaj od razu po ślubie oddalił się od niej. Nigdy zresztą naprawdę nie chciał z nią być. Często wyjeżdżał i na długie tygodnie zostawiał ją samą.

Reklama

Dziewczyna przyzna, że zdradziła męża, ale zrobiła to dopiero po tym, jak Mikołaj wyjechał do Sztokholmu, nie informując jej nawet o tym. Doda, że nie chce dłużej żyć w małżeństwie, które istnieje tylko na papierze... Po tej rozmowie Honorata bez zapowiedzi odwiedzi syna na uczelni i powie mu, że wie o jego planach wyjazdu do Szwecji.

Mikołaj przyzna, że dostał już potwierdzenie ze sztokholmskiej uczelni. Zapytany, co z Nicole i dzieckiem, wytłumaczy, że nie może ich zabrać ze sobą, bo dostał za małe mieszkanie. Honorata zarzuci synowi, że troszczy się tylko o własną karierę. Uświadomi mu, że zdrada Nicole wzięła się stąd, iż ją zaniedbał i od dawna pragnął uciec od rodziny. Bardzo zmieszany Mikołaj oznajmi, że śpieszy się i nie ma czasu na dalszą rozmowę.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Norbert i Bruno pierwszy raz tańczą dla tłumu kobiet. Natomiast Roztocka próbuje skłonić Żbika do rozstania z jej przyjaciółką. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.