Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Na Wspólnej. Czy ktoś straci w nich życie?

Reklama

Błażej ani na moment nie potrafi przestać myśleć o Gosi. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że Ola jest bardzo mocno zaangażowana w ich związek. Postanawia więc odwiedzić starszą Zimińską i ostatecznie zakończyć ich przygodę. Gdy jednak dociera do jej mieszkania, gwałtownie zmienia zdanie i... para ląduje w łóżku.

W tym samym czasie mocno przygnębiona Ola oczekuje ukochanego w swoim mieszkaniu. Kilka dni później młodsza z sióstr z radością zaczyna się szykować na ślub Romana i Honoraty. Jest zachwycona tym, że Gosia wreszcie pozna jej chłopaka. W czasie uroczystości Błażej orientuje się, że sypia z siostrami!

Tragiczny wypadek

Igor dostaje od szefa ciekawe zlecenie. Ma pojechać do Gdańska i przeprowadzić wywiad z prezydentem Niemiec. Okazuje się jednak, że ma się to odbyć w tym samym dniu, w którym swoje imieniny obchodzi ukochana dziennikarza. Nowak robi więc wszystko, by wykręcić się od powierzonego mu zadania. W końcu jeden z kolegów zgadza się zastąpić go i pojechać w imieniu gazety na Wybrzeże. Gdy imieninowa zabawa trwa w najlepsze, Igor otrzymuje druzgocącą wiadomość.

Nowak postanawia osobiście odwiedzić żonę Maćka i poinformować ją o tragicznym wypadku i śmierci męża. Kobieta wpada w rozpacz. Igor czuje się coraz bardziej winny śmierci kolegi – przecież to on zasugerował mu wykonanie tego zadania. W dniu pogrzebu Nowak bardzo długo się waha, czy iść na tę smutną uroczystość. Jednak ostatecznie się na to decyduje. Gdy zjawia się na cmentarzu i widzi pogrążoną w rozpaczy Wiktorię i jej dzieci, nie jest w stanie wydobyć z siebie głosu. Rezygnuje więc z wygłoszenia mowy pożegnalnej.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.