Reklama
  • Poniedziałek, 4 lipca 2016 (13:00)

    Na Wspólnej. Czy Błażej zdobędzie Olę?

Po wyjeździe Klaudii Olka odczuje ochłodzenie ich relacji. W zamian zbliży się do Błażeja, a nawet będzie się z nim całować!

Reklama

Gdy któregoś dnia Błażej (Kuba Świderski) zaczepi Olę (Marta Wierzbicka) przed uczelnią, ona jak zwykle będzie wobec niego oschła i nieprzystępna. Jasno da do zrozumienia, że nie ma u niej żadnych szans. Lecz on z uśmiechem rzuci, że nie odpuści, dopóki Zimińska się z nim nie umówi.

Od nudów do zabawy

Po przyjściu do domu Ola zacznie przeglądać zdjęcia Klaudii (Julia Trembecka) z Amsterdamu i wyzna mamie (Lucyna Malec), że między nią a Bracką nie ma już takiego porozumienia jak dawniej.

Danuta poradzi córce, by przestała stronić od ludzi i wybrała się gdzieś z przyjaciółmi. Kiedy usłyszy, że Błażej zaprosił ją na randkę, namówi córkę, by przyjęła zaproszenie.

Na spotkaniu z Błażejem Zimińska od razu zaznaczy, że zgodziła się przyjść tylko z nudów i doda, żeby nie robił sobie żadnych nadziei. Błażej nie przejmie się chłodnym wstępem.

Zabierze ją nad zalew i pokaże swoje wyczyny na desce. Ola będzie pod wielkim wrażeniem jego umiejętności. Chłopakowi uda się namówić ją, żeby też spróbowała swoich sił na wakeboardingu.

Efekt? Ola podziękuje Błażejowi za świetną zabawę. Lecz i tak nie da mu nadziei na kolejne spotkanie i nie pozwoli pocałować się na pożegnanie.

Jednak jego zaloty sprawią jej wielką przyjemność i podniosą poczucie własnej wartości.

Wyznanie na antenie

Następnego dnia Błażej, w przerwie treningu na wakeboardingu, zadzwoni do Oli i zaproponuje, żeby do niego dołączyła. Nie odpuści, gdy usłyszy odmowę. Ola stwierdzi, że narzucił zbyt szybkie tempo, a ona potrzebuje trochę więcej czasu, by wszystko przemyśleć. Jednak zaimponuje jej upór chłopaka. Do tego stopnia, że opowie o nim koleżance. Zwierzy się jej, że chce być lojalna wobec Klaudii i nie zamierza podejmować żadnych decyzji przed jej powrotem.

Przyzna, że ich relacje mocno się ochłodziły od czasu wyjazdu Brackiej. Gdy dowie się od Dagmary, że Błażej pracuje w radiu, postanowią razem posłuchać jego audycji.

Jakież będzie ich zdziwienie, kiedy usłyszą, jak chłopak bez żadnego skrępowania opowiada na antenie o swoich postępach w... zdobywaniu Oli.

Odwzajemni pocałunek

Młoda Zimińska zrobi Błażejowi awanturę, że mówi o jej prywatnym życiu słuchaczom. On przyzna, że być może niepotrzebnie wyznawał jej miłość na antenie. Skoro jednak do niego przyszła, to znaczy, że jest gotowa usłyszeć to od niego osobiście.

Powie Zimińskiej, że zakochał się w niej, po czym namiętnie pocałuje ją w usta. Ona... odwzajemni pocałunek, a potem radosna wróci do domu, gdzie dostanie telefon od Klaudii. Nie odbierze go, lecz odsłucha pocztę głosową – Klaudia poinformuje ją, że jest bardzo zajęta i nie ma na nic czasu, ale ciągle o niej myśli i tęskni.

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.