Reklama
  • Poniedziałek, 12 września 2016 (15:05)

    Na Wspólnej. Basia policzkuje Malewicza

Brzozowska spoliczkuje Malewicza. Zaś Tomka zaatakują paserzy, z którymi współpracował.

Reklama

Leszek (Rafał Gerlach) cały czas mści się na Basi (Grażyna Wolszczak) za to, że nie zgodziła się zostać jego kochanką. Robi wszystko, by wyprowadzić ją z równowagi. Teraz oznajmi, że audyt wykazał oszustwo w jej dziale – jedna z pracownic skłamała w swoim CV.

Pod tym pretekstem każe ją zwolnić. Brzozowska będzie innego zdania, w związku z tym wywiąże się między nimi ostra dyskusja. W końcu sprowokowana przez Malewicza Basia obrazi nie tylko jego, ale też zarząd firmy.

Mężczyzna wysłucha jej krzyków z uśmiechem, po czym wyciągnie z kieszeni włączony dyktafon! Ale to nie koniec. Leszek cały czas będzie się starał obrazić Brzozowską. Pewnego dnia doprowadzona do ostateczności Basia spoliczkuje Malewicza. I zrobi to na oczach prezesa firmy...

Chwile grozy przeżyje też Tomek (Krzysztof Chodorowski). Choć Nowak ukrywa się przed bandytami, to ci i tak go dopadną. Zażądają od niego zwrotu pieniędzy za stra cony sprzęt. Kiedy chłopak zacznie się wykręcać, dotkliwie go pobiją. Odchodząc, poinformują Tomka, że jego dług cały czas rośnie.

Tego samego dnia Nowak pojedzie do brata (Jakub Wesołowski). W łazience zauważy należący do Elżbiety (Paulina Chapko) drogi pierścionek...

MU

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.