Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Na Wspólnej. Andrzej zrobi byłej żonie awanturę

Odc. 2350. Gdy Kuba spotka się z Andrzejem, zażąda wyjaśnień. Będzie w szoku, kiedy dowie się, kto jest jego biologicznym ojcem.

Kuba (Kacper Łukasiewicz) poprosi Krzysztofa (Łukasz Konopka), żeby odwiózł go do przychodni. Wyjaśni, że chce zrobić sobie badanie na grupę krwi, bo jako jedyny w klasie ma wątpliwości w jej określeniu. Smolny obieca mu, że nazajutrz wybiorą się razem na badania. Mimo to Kuba ucieknie z pierwszej lekcji i sam uda się do laboratorium. Okaże się jednak, że musi przyjść z dorosłym.Tymczasem Krzysztof powie Basi (Grażyna Wolszczak), że najwyższy czas wyjawić Kubie, kto naprawdę jest jego ojcem.

Lepiej, żeby usłyszał to od niej, niż miał się dowiedzieć o tym w inny sposób. Basia stwierdzi, że Kuba jest jeszcze za młody na taką rozmowę. Mimo to zadzwoni do byłego męża (Andrzej Schimscheiner) i nagra mu wiadomość, że nie mogą dłużej ukrywać przed synem prawdy. Pech zechce, że Kuba usłyszy te słowa. Brzozowska nie będzie miała wyjścia – przeprowadzi trudną rozmowę. Kuba przeżyje szok, gdy dowie się, że Andrzej nie jest jego ojcem. Wstrząśnięty nie dopuści do siebie żadnych wyjaśnień. Wyrwie się mamie i zamknie w swoim pokoju. Płacząc, zadzwoni do Andrzeja i poprosi, żeby potwierdził, że jest jego tatą...

Reklama

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.