Reklama
  • Piątek, 22 lipca 2016 (11:00)

    Na Wspólnej. Agnieszka w końcu ulegnie Darkowi

Odc. 2307. Ostatecznie ojciec Pawełka godzi się na to, by syn trafił na stół operacyjny.

Reklama

Do Kamila zgłasza się matka z synkiem, którego Hoffer spotkał w poczekalni znachora Babińskiego. Okazuje się, że chłopiec jest w ciężkim stanie i tylko operacja może uratować mu życie. Jednak matka dziecka od razu deklaruje, że jej mąż nie zgodzi się na zabieg. Lekarz postanawia być nieugięty.

Następnego dnia odwiedza go w szpitalu ojciec Pawełka i zdecydowanie deklaruje, iż nie dopuści do operacji. Nie chce przyjąć do wiadomości, że taka decyzja grozi dramatycznymi konsekwencjami. Na koniec spotkania oświadcza, że zabiera syna ze szpitala. Hoffer postanawia wystąpić na drogę sądową. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, iż nawet decyzja sądu może nie powstrzymać ojca chłopca. W czasie kolejnego spotkania Kamila z Nieczyckim lekarz mówi mężczyźnie, że wie o tym, iż jego brat zmarł w czasie operacji. Dodaje także, że być może on również cierpiał na podobną wadę serca, jaką ma Pawełek.

Ostatecznie Hoffer pyta Nieczyckiego, czy wyrazi zgodę na zabieg syna, jeśli wcześniej znachor uzna, że jest on konieczny. Kilka godzin później Kamil odwiedza Babińskiego. Mężczyzna stanowczo odmawia wyrażenia zgody na operację Pawełka. Oznajmia, że leczy wyłącznie metodami naturalnymi i nie ma zamiaru brać na siebie ewentualnej odpowiedzialności za błędy personelu medycznego. Jednak wkrótce lekarka, która prowadzi Pawełka, oznajmia Hofferowi, że sąd przychylił się do jej wniosku i nakazał przeprowadzenie operacji. Kamil prosi koleżankę, żeby ktoś z personelu cały czas był przy chłopcu. Nieco zawstydzony wyjaśnia, że obawia się, iż rodzice będą chcieli zabrać małego ze szpitala. Kobieta zapewnia, że zwróci na to uwagę. Następnego dnia, tuż przed zabiegiem Pawełek wyznaje Hofferowi, że usłyszał, jak tata mówi do mamy, iż nie przeżyje operacji. Kamil zapewnia chłopca, że wszystko będzie dobrze. Zgodnie z przewidywaniami, Nieczycki próbuje przeszkodzić w operacji. Odgraża się, że policzy się z lekarzami, jeśli cokolwiek stanie się jego dziecku. Jednak w końcu, czule żegna się z synkiem przed salą operacyjną.

Koniec poszukiwań

W czasie przerwy reklamowej Krzysztof dostrzega w telewizorze znajomą twarz. Po chwili dociera do niego, że to Najmrodzki, którego od dłuższego czasu poszukuje. Ze swojego odkrycia zwierza się Tymonowi i dodaje, że udało mu się odkryć, która agencja zatrudniła mężczyznę. Smolny postanawia zorganizować fikcyjny casting, na który zamierza zaprosić aktora. W czasie wizyty w agencji aktorskiej dowiaduje się, że człowiek, który doprowadził do jego kompromitacji, naprawdę nazywa się Kosiniak. Pracownica firmy nie chce podać Krzysztofowi numeru telefonu aktora, ale obiecuje, iż przekaże prośbę o kontakt. Niedługo później Smolny odbiera wyczekiwany telefon i umawia się z aktorem na spotkanie w barze na Wspólnej...

Nowe otwarcie

Mimo tego że Ola dała wyraźnie do zrozumienia, iż nie jest zainteresowana związkiem, Błażej się nie poddaje. Przy każdym spotkaniu stara się nakłonić dziewczynę, by się z nim umówiła. Zimińska jest wyraźnie skołowana – chłopak jej się podoba, ale boi się zdradzić Klaudię. Ostatecznie w podjęciu decyzji pomaga jej Danka. Matka sugeruje, by dziewczyna otworzyła się na nową relację. Ola zgadza się na spotkanie z Błażejem i para spędza urocze popołudnie na torze wakeboardowym. Kilka dni później Zimińska orientuje się, że chłopak, który pracuje jako didżej radiowy, opowiada na antenie o ich związku. Dziewczyna jest wściekła.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.