Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Na Wspólnej. Agnieszka spędza z Darkiem każdą wolną chwilę

Odc. 2334. Brawurowy popis Norberta i Bruna wywoła ogromny entuzjazm wśród zgromadzonych kobiet.

Reklama

Wreszcie nadszedł wielki dzień Norberta i Bruna. Po kilkudziesięciu godzinach prób studenci szykują się do pierwszego profesjonalnego występu. Wprawdzie maja lekką tremę, ale jednocześnie są mocno podekscytowani.

W czasie tańca Bruno, który zdaje sobie sprawę, że szef cały czas nie jest do niego przekonany, daje z siebie wszystko. Odważnie wchodzi w tłum rozentuzjazmowanych kobiet, upatruje sobie jedną i... zrzuca spodnie.

Występ kończy się ogromnym sukcesem, studenci nie mogą się opędzić od wielbicielek. Wydaje im się, że naturalną konsekwencją powinien być ich udział w gorącej imprezie, którą zamierzają dla nich urządzić wielbicielki. Jednak szef ostro przywołuje ich do porządku. Uświadamia im, że chippendalsi są artystami, a nie chłopcami do wynajęcia.

Romans wychodzi na jaw

Rafał jest coraz bardziej zaniepokojony faktem, że mają z Agnieszką niewiele czasu dla siebie. Gdy po raz kolejny wpada do kancelarii i nie zastaje ukochanej, rozżalony wypytuje Weronikę, o to co tak strasznie mocno w ostatnich tygodniach zajmuje Agnieszkę.

Roztocka nie chcąc zdradzić prawdziwej przyczyny nieobecności wspólniczki, znowu musi kłamać. Tymczasem Olszewska spędza kolejny cudowny dzień w ramionach Darka. Kilka dni później Roztocka stara się przekonać Żbika, by zakończył swój romans z Agnieszką.

Sugeruje mu, że może zrujnować jej przyjaciółce życie. Mężczyzna jest oburzony – twierdzi, że ma wobec Olszewskiej bardzo poważne zamiary. Po chwili w kancelarii zjawia się Agnieszka i zakochani wychodzą na wspólny lunch. Nie zdają sobie sprawy, że ich czułe gesty obserwuje Rafał.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po zabawnych, choć mrożących krew w żyłach perypetiach związanych z wyznaczeniem daty ślubu, Honorata i Roman zaczną ustalać listę gości. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.