Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Co wydarzy się jesienią w serialu "Na Wspólnej"

Pociągnie za spust?

Wkrótce Janusz (Mirosław Baka) zadzwoni do Michała (Robert Kudelski) z prośbą o spotkanie. Brzozowski każe mu przestać się z nim kontaktować, po czym rozłączy się. Jednak jakiś czas później Szymaniak zjawi się u niego osobiście.

Reklama

Zacznie błagać Michała, by zadzwonił do jego żony i odwołał swoje oskarżenia. W zamian zaproponuje sporą sumę pieniędzy. Brzozowski wyrzuci go za drzwi. Potem Janusz wypije kilka głębszych w barze Ziębów.

Gdy zobaczy wychodzącego z domu Michała, pojedzie za nim. Po zatrzymaniu wyjdzie z auta z wymierzonym w Brzozowskiego rewolwerem. Po chwili przyłoży lufę do swojej głowy. Lecz nie zdobędzie się na odwagę, by pociągnąć za spust. Wybuchnie płaczem.

Na dwa fronty

Agnieszka (Katarzyna Walter) zwierzy się Weronice (Renata Dancewicz), że chciałaby wyjechać z Rafałem (Lech Mackiewicz) na kilka dni, by obejrzeć dom, który mają zamiar kupić. Roztocka uzna, że to doskonały pomysł i wyjazd dobrze zrobi przyjaciółce.

Traf sprawi, że Darek (Michał Mikołajczak) usłyszy tę rozmowę. Zaniepokojony zaproponuje później Agnieszce, by spędzili razem wieczór. Będzie mu przykro, gdy usłyszy, że ona pojedzie ze swoim partnerem.

Po przyjeździe na działkę Rafał zapyta ukochaną, czy nic jej nie jest, bo całą drogę milczała. Agnieszka powie, że po prostu jest zmęczona. Sobczak zapewni ją, że teraz wypoczną i pobędą ze sobą. Gdy wieczorem Rafał zacznie snuć plany na przyszłość, Agnieszka będzie myśleć o upojnych chwilach z Darkiem...

Szukanie haka

Basia (Grażyna Wolszczak) będzie miała dość intryg Malewicza (Rafał Gerlach), z czego zwierzy się swojemu mężowi (Łukasz Konopka). Krzysztof zaproponuje, że porozmawia z jej szefem, lecz Basia się sprzeciwi.

Tymczasem podwładni zasygnalizują Brzozowskiej, że Malewicz ewidentnie szuka na nią haka. Co ona na to? Będzie zła na samą siebie, że nie postawiła się bossowi. Jakiś czas później zaczepi go przed wydawnictwem i zrobi wymówki, że nie pozwala spokojnie pracować jej ludziom.

Leszek bezczelnie ją zlekceważy, po czym odeśle do swoich obowiązków. Na wieść o tym Smolny podsunie jej pomysł, by nagrała rozmowę z szefem i załatwiła go w podobny sposób, jak niegdyś Kinga (Ilona Wrońska) jego. Basia nie zechce jednak uciekać się do takich metod…

Zemsta mafii

Bolo (Michał Filipiak) zaczepi Tomka (Krzysztof Chodorowski) na ulicy i zażąda zwrotu pieniędzy za sprzęt. Chłopak zapewni, że odda dług. Stwierdzi jednak, że byłby frajerem, gdyby przystał na warunki Bola i za każdy dzień zwłoki miał płacić tysiąc złotych odsetek.

Szybko przekona się, iż z Bolem nie ma żartów – chłopak porządnie mu przyłoży i przypomni, że jeśli dziś nie dostanie wszystkich pieniędzy, jutro Tomek będzie musiał zapłacić mu 6 tys. zł!

Młody Nowak nie spełni tych żądań, za co następnego dnia dostanie tęgi łomot w odludnym zaułku. W efekcie tego wyląduje w szpitalu. Dozna wstrząsu mózgu i będzie miał złamany nos. Czy uda mu się przeżyć?

Tymczasem Igor (Kuba Wesołowski) postanowi dowiedzieć się, kim są ludzie, którzy napadli na jego brata...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.